2 липня в Україні стартує вступна кампанія

Цьогрічні абітурієнти наразі готують документи для вступу у вищі навчальні заклади. "Вступна кампанія -2012" стартує в Україні 2 липня. Прийматимуть документи від усіх абітурієнтів, які вступають у виші на основі повної середньої освіти та сертифікатів ЗНО до 31 липня. Зверніть увагу, цього року прохідний бал з профільного предмету зріс зі ста двадцяти чотирьох до ста сорока.

У 2012 році абітурієнти можуть подати документи до п'яти вищих навчальних закладів та на три спеціальності в кожному з них. Перелік документів не змінився: атестат, сертифікати ЗНО, медична довідка та шість фотокарток. Документи прийматимуть з 2 до 31 липня. Для тих, хто здаватиме у вищих навчальних закладах вступні екзамени прийом документів завершиться 20 липня, іспити триватимуть з 21 до 31 липня. Цього року для абітурієнтів підвищили прохідний бал з профільного предмету, зі ста двадцяти чотирьох до ста сорока балів, повідомляє TV-4.

"Бали з непрофільного предмету залишаються 124 або навіть і нижче 124, якщо з профільного предмету вступник має більше 170. Тобто, ці питання виносяться на розгляд приймальної комісії. Але приймальна комісія в праві дозволити чи допустити до участь в конкурсі такого випускника", - повідомив

Микола МИТНИК  перший проректор ТНТУ імені Івана Пулюя

З другого липня документи прийматимуть як в звичайному, так і в електронному вигляді, каже Микола Митник.

"Електронна реєстрація в цьому році також буде присутня. Заявки надходять в університет, вони обробляються і людина включається в рейтинговий список, але я хочу наголосити, що в будь-якому випадку, якщо вступник побачив себе у рейтинговому списку, для того, щоб він мав шанс, чи був зарахований на будь-яку форму навчання, він повинен особисто принести оригінали документів у приймальну комісію", - розповідає 

Микола МИТНИК.

Рейтингові списки оприлюднюватимуть в три етапи. Перший рейтинговий список із зазначенням абітурієнтів рекомендованих для зарахування до вишу на бюджетну форму навчання, оприлюднять першого серпня. Після цього дають чотири дні для того, щоб подати оригінали документів. Другий рейтинговий список з усіх спеціальностей в усіх вишах України з'явиться п'ятого серпня, втретє оприлюднять рейтинги - восьмого серпня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі