
12:30, 22 червня 2012 р.
Промо-ролик про Тернопіль покажуть в ефірі ранкового шоу телеканалу “Інтер” (відео)
Промо-ролик про Тернопіль покажуть наступного тижня в ефірі ранкового шоу телеканалу “Інтер”. У відео можна побачити чемпіонат з водно-моторного спорту, який проходив на Тернопільському ставі, водограї, місто з висоти пташиного польоту.
Відправив ролик для конкурсу ”Своє місто”, який проводить команда телеканалу, помічник міського голови Максим Черкашин. З “Інтера” йому відразу відписали: покажемо ролик наступного тижня. Однак, в який саме день покажуть Тернопіль, не уточнили.
- Вранці дивився програму “Ранок” і розповідали про Бердянськ. Одразу ж подумав про Тернопіль, навіть записав у щоденник: “написати телеканалу”, – розповідає Максим Черкашин. – Щодо відео, воно одне з кращих промо-роликів Тернополя, плюс скоро Чемпіонат світу, а ролик виглядає як відео-запрошення.
В ролику показано красиві місця Тернополя: квіти, Тернопільський став з висоти, змагання водо-моторників та багато іншого. В кінці – звернення до гостей : “Запрошуємо у файне місто Тернопіль”.
У конкурсі телеканалу можуть брати українські міста, однак, лише ті, в яких не проходили матчі Євро.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:44, 16 квітня
68
16:34, 18 квітня
12:32, 14 квітня
live comments feed...