Міська влада Тернополя відшукала земельну ділянку для нового кладовища

Міська влада Тернополя відшукала земельну ділянку для нового кладовища. Очікується, що у найближчий час буде виділено 40 га землі в районі львівської траси.

Як повідомив «Номер один» начальник відділу земельних ресурсів Тернопільської міської ради Віктор Кібляр, Тернопільський національний економічний університет дав згоду на користь міської ради на вилучення земельної ділянки площею 40 га за адресою автодорога Умань-Львів, яка знаходиться в користуванні навчально-дослідного виробничого господарства «Наука» даного навчального закладу.

Далі погодити дане вилучення має Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. На останньому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міськради було прийнято рішення звернутися до Міністерства з відповідним клопотанням. Якщо така згода буде надана, цю територію згодом передадуть КП «Ритуальна служба» під обслуговування.

Нагадаємо, місць для захоронення на Підгороднянському кладовищі катастрофічно бракує (їх використовують з числа резерву), натомість на Микулинецькому кладовищі здійснюють лише перепоховання і захоронення у два поверхи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі