25 червня тернопільські абітурієнти зможуть роздрукувати інформаційну картку до сертифіката ЗНО

У понеділок, 25 червня, абітурієнти отримають можливість роздрукувати інформаційну картку до сертифіката ЗНО, в який буде зазначено результати тестування отримані учасником.

Нагадаємо, сертифікат ЗНО є документом, що засвідчує факт проходження абітурієнтом зовнішнього оцінювання, а результати тестування з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, зазначаються в інформаційній картці, що є додатком до сертифіката.

На персональних інформаційних сторінках абітурієнтів на сайті УЦОЯО опція самостійного формування інформаційної картки стане доступна з 25 червня, повідомляє osvita.ua.

Зазначимо, що сертифікат ЗНО та інформаційна картка до нього входять до переліку необхідних документів, що абітурієнт має додати до заяви про вступ до вищого навчального закладу.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть внесені Українським центром оцінювання якості освіти до бази даних абітурієнтів. Приймальні комісії вищих навчальних закладів матимуть можливість доступу до інформації про результати зовнішнього оцінювання абітурієнтів, з метою перевірки достовірності даних, указаних у сертифікаті та інформаційній картці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі