«Свіжа кров» – творчі дебютанти під одним дахом та з іскрою в очах

У Тернополі в прес-центрі «Вільне життя» відбувся літературний вечір під назвою «Свіжа кров», організатором якого стала ТММГО «Файне місто». Захід проводився у рамках святкування Дня молоді. Організатори пояснили, що назва є символічною, адже свою творіть декламувала  досі не знана, «свіжа» молодь Тернополя, для якої сьогоднішній виступ став дебютом.

Власні поезію та прозу у приміщенні редакції «Вільного життя» читали переважно учасники мистецької організації «Дзеркало». Серед них «завжди утікав від дійсності» (тут і далі – цитати із творчості молодих тернополян – авт.) представник літературної студії «Дзеркало» Ігор Беловський; Оксана Бучко цікавилась: «Невже життя скупиться на медалі?» – і ствердно відповідала, що «вже завтра все буде краще!»; «Мої вірші будуть особливими» – упевнено стверджувала Юлія Іванчук, що і довела, читаючи власні надзвичайно цікаві та змістовні твори; студіат «Дзеркала» Андрій Калатай про любов висловився так: «Де рветься нитка, значить, було тонко…»; «Поет, який не знав спочинку» Володимир Мелех говорив: «Ну що ж, народе, відбирають мову. Без неї станем малороською толпою»; Олександр Носатий, учасник згаданої літ. студії, декламуючи, викликав, напевно, найбільший сміх та підняв вже й так веселий настрій своєю простотою та хорошими віршами; «Зрозуміла, що створила ідеал» Наталія Шафран намагалася «забути незабутнє».

Організатори та співорганізатори дійства пообіцяли, що такі літературні вечори проводитимуться частіше, адже вони розкривають таланти тернопільської молоді. Самі ж учасники творчого вечора залишились приємно враженими та позитивно налаштованими.

«Свіжа кров» – творчі дебютанти під одним дахом та з іскрою в очах, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі