У Тернополі відкрили вуличний університет

У Тернополі вперше громадська організація «Файне місто» зібрала студентів на лекцію вуличного університету. Провів її сертифікований тренер з комунікацій Іван Омелян, який розповів про можливості навколо нас та правильне їх  використання. За словами лектора, такий незвичайний формат подачі знань започаткувався вперше у Львові.

- Я радий, що маю змогу розпочати цей захід у Тернополі. Хочу, щоб молодь зрозуміла суть можливостей і перестала їх опускати, – додає Іван Омелян.

За словами голови організації «Файне місто» Рустама Ергешова, вуличні університети планують проводити систематично. У серпні наступну лекцію прочитає тренер із Києва, який проінформує студентів про  Інтернет та нові медіа.

- Головною метою заходу є подача інформації, яку студенти не почують в стінах навчальних закладів, – розповідає Р.Ергешов. Теми стосуються практичних порад для молоді. Думаю, наступних разів збереться більше людей, так , як студенти активно діляться інформацією зі знайомими.

Слухачі залишились задоволені стилем подачі матеріалу і самим форматом проведенням лекції.

- Поради лектора для мене є актуальними. Я багато взяла для себе і спробую використовувати це для свого саморозвитку, – ділиться враженнями студентка ТНЕУ Діана Поліщук. – Сьогодні в кінці дня вже точно задумаюсь, якими можливостями скористалась і включу в завтрашній порядок денний використати хоч одну можливість.

Погляд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі