• Головна
  • На Тернопільщині мешканці гуртожитків нарешті зможуть приватизувати житло
10:00, 6 квітня 2017 р.

На Тернопільщині мешканці гуртожитків нарешті зможуть приватизувати житло

Хороша новина для мешканців Тернопільщини - Верховна Рада ухвалила закон, який дозволить громадянам, які багато років проживають у гуртожитках, приватизувати своє житло.

"Найголовніше, що цей закон, нарешті, дозволить громадянам, які свого часу працювали на підприємствах і проживають багато років у гуртожитках, отримати це житло, приватизувавши його", - повідомив член Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Олександр Дроздик.

Зазначимо, що у 1990-х під час приватизації підприємств гуртожитки були незаконно включені до статутних капіталів цих підприємств і, фактично, за копійки передані їм разом з іншим майном. Відтак, цей закон дає можливість повернути гуртожитки громаді. Отож, першочерговим завданням зараз є переведення їх на баланс органів місцевого самоврядування. Після цього, коли вони будуть на балансі, люди матимуть можливість приватизувати своє житло, в якому вони живуть багато років, а деякі кількома поколіннями, пише "Тернополяни".

Відтак, органам місцевого самоврядування дається півроку для переведення гуртожитків на свій баланс. Тому, за оцінками експертів, фактичний процес приватизації гуртожитків може початися наприкінці цього року чи на початку наступного. До слова, дія цього закону поширюватиметься лише на тих мешканців гуртожитків, які на сьогодні не мають іншого власного житла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #гуртожиток #приватизація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...