• Головна
  • На Тернопільщину з робочим візитом завітає віце-прем’єр Геннадій Зубко
21:00, 6 квітня 2017 р.

На Тернопільщину з робочим візитом завітає віце-прем’єр Геннадій Зубко

7 квітня на Тернопільщину з робочим візитом завітає Геннадій Зубко. Він займає посаду віце-прем’єр-міністра України та міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ. Заступник глави уряду відвідає Козівський район, в якому нещодавно відбулось урочисте відкриття спортивного комплексу.

Геннадій Зубко вирішив на власні очі оглянути новозбудовану водойму, в будівництво якої вкладено більше 9 мільйонів гривень. Та, зрештою, самому скупатися у сучасному Козівському басейні.

Варто зазначити, що майже половина витрачених мільйонів на оновлений спорткомплекс становлять кошти із місцевого бюджету, решта – з державного.

Окрім ознайомлення з плавальним басейном, віце-прем’єр-міністр братиме беспосередню участь у відкритті Козівського спортивного майданчика та молебні з нагоди Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Додамо, що після візиту Козівського району, Геннадій Зубко планує завітати і до Байковецької об’єднаної територіальної громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #Зубко
ТОП новини
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
"ТЦК прискорює пошук і розпізнавання на вулицях однієї категорії людей, їх швидко мобілізують з 1 жовтня": мобілізація, ЗСУ
"ТЦК почали посилено підстерігати людей 5-ти категорій, названо повний перелік ознак цих осіб": мобілізація, ВЛК, повістки
Плюси і мінуси відмови від кави: експерти назвали 7 змін в організмі
Оголошення