Тернополянам показали фільм «Той, що пройшов крізь вогонь» під відкритим небом (фото)

23 червня організатори з «Файного міста» крім вуличного університету зробили ще й вуличне кіно. Показували його на Єлесейських полях. До 22:00 молодь забавляла себе іграми. Також був проведений розіграш квитка на фестиваль «Краще місто» у Дніпропетровську, де будуть виступати такі відомі гурти, як Бі-2, Тартак, Rasmus, Evanescence.

Завданням було розповісти якомога більше фактів про «Файне місто». Звичайно переможницею розіграшу стала учасниця організації. Після 22:00 почалась трансляція фільму «Той, що пройшов крізь вогонь», який виграв опитування в соц-мережах.

За словами голови організації «Файне місто» Рустама Ергешова, такими заходами привертається увага молоді до спілкування. Люди справді були позитивно настроєні.
- Я прийшов сюди не так подивитись фільм, як поспілкуватись із цікавими людьми, взяти для себе щось нове, – розповідає учасник «Файного міста» Руслан Бачик.

Показ фільму почали зашвидко, надворі ще не було темно. А комарі не дозволили досидіти до кінця більшій половині людей. Проте, враження в молоді позитивні.
- Я вважаю, що такого роду заходи потрібно проводити частіше. Це гуртує молодь, яка має спільні інтереси, – ділиться враженнями студентка Київського національного університету культури і мистецтва Марія Макар. – Цей захід став причиною зібратись разом, зустріти певних людей, поспілкуватись на цікаві теми. Недостатня якість фільму не зіпсувала загального настрою.

Тернополянам показали фільм «Той, що пройшов крізь вогонь» під відкритим небом (фото), фото-1
Тернополянам показали фільм «Той, що пройшов крізь вогонь» під відкритим небом (фото), фото-2
Тернополянам показали фільм «Той, що пройшов крізь вогонь» під відкритим небом (фото), фото-3
Погляд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі