Невдовзі Щепановському та Марценюку зачитають вирок суду

- Дивись – сидить, руки заклав за голову. Задоволений. Чує, що скоро випустять, - перешіптувались у суді пайовики «Будівельника». – А де наші гроші поділись, то вже нікого не цікавить.

Такі перегуки між потерпілими виникли під часу судового засідання 25 червня, на якому підсудним надали останнє слово. Допоки люди чекали головуючого суддю, підсудні із потерпілими встигли обмінятись кількома репліками. Поміж себе говорили про гарний настрій у Щепановського та його впевнений вигляд. Розмови стихли після появи судді, котрий дав слово підсудним. Виступ обох тривав не більше двох-трьох хвилин.

- Я признаю, що підписував довідки про зарплату, – каже колишній головний бухгалтер ТФ «Будівельник» Євген Марценюк. – Але хай суд зверне увагу на ті обставини, за яких це відбувалось. Хай зверне увагу на свідчення людини, яка працювала на цій посаді уже після мого звільнення – вона також була змушена виконувати вказівки.

Далі Марценюк згадав Щепановського та його твердження, що саме бухгалтер займався фінансовою діяльністю підприємства. Підсудний наголосив, що лишень вів документальний облік. Пригадав підсудний й закиди зі сторони адвоката Щепановського про володіння ним завдяки фірмі дорогими автомобілями.

- Автомобілі, які у мене були – це всі службові, - говорить він. – Окрім того, коли на фірмі давали службовий автомобіль, то ще й заставляли брати кредит.

Далі за слово взявся Зіновій Щепановський. Його виступ був ще коротшим.

- Я все, що сказав раніше, підтверджую, - каже він. – І ще хочу попросити вибачення у пайовиків та працівників підприємства, що не зміг все втримати у руках. У суду прошу призначити мені таке покарання, щоб я зміг далі працювати.

До речі, адвокати обох підсудних на засідання не з’явились. Присутнім був тільки юрист підприємства. Відтак після виступу підсудних суддя оголосив, що іде в нарадчу кімнату і залишив зал. Згодом той же юрист підприємства звернувся до присутніх та повідомив, що аби дізнатись про дату винесення вироку потрібно перетелефонувати в суд у середу.

"20 хвилин"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі