Львівська художниця привезла частку минувшини до Тернополя

В Українському домі «Перемога» відкрилась виставка пейзажу та графіки під назвою «Розмінювання просторів. Частка минувшини». Це перша, такого масштабу, експозиція  молодої львівської художниці Ольги Микитин.

До Тернополя художниця привезла тридцять картин. З них половина – живописні, інші – графіка. У своїх роботах майстриня втілила любов до природи, красу рідного краю, власне бачення прекрасного. Мета виставки – закликати людей  цінувати навколишнє середовище та оберігати його.

– Я готувала її довго. Приблизно, з 2009 року я почала малювати пейзажі. Тому на виставці можна прослідкувати періоди творчості. Коли я малювала пейзаж, я хотіла передати красу рідного краю. Хотіла щоби ті люди, які подивляться на цю виставку, щоби вони знали, що така краса є і щоби вони її зберігали, – розповіла Ольга Микитин.

Дівчина вважає, що природа є геніальною та унікальною. Тому прагне повністю передати її кольори і настрій. Найчастіше вона зображує осінні дні: сумні та веселі.

– Я працюю в різних техніках. Проте моєю улюбленою залишається графіка. Так само я люблю пейзажі. Зараз малюю натюрморт. Мрію про те, що в мене ще буде окрема виставка натюрмортів, – зауважила Ольга Микитин.

Натхнення художниця черпає у собі. Вона вважає, що людина повинна постійно працювати над собою і вдосконалюватися.

Додамо, що переглянути виставку львів’янки Ольги Микитин можна до 1 липня.

ЗЗ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі