• Головна
  • Тернопільcькі МНС-ники підірвали небезпечну австрійську трубу цегляного заводу (ВІДЕО)
22:40, 25 червня 2012 р.

Тернопільcькі МНС-ники підірвали небезпечну австрійську трубу цегляного заводу (ВІДЕО)

Для того, щоб підірвати трубу висотою майже 30 метрів, побудовану ще за Австро-Угорщини, працівники МНС готувалися майже місяць.

22 червня фахівцями групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону ТУ МНС України в області ліквідовано трубу колишнього цегляного заводу, що поблизу с. Оришківці Гусятинського району.

Трубу, висотою майже 30 метрів, побудовану ще за Австро-Угорщини, «повалили» методом підриву, закладаючи вибухівку. Інші способи виявилися неможливими – споруда була в аварійному стані і ось-ось могла впасти від сильних поривів вітру. Зважаючи на страшну небезпеку, яку таїла труба та з метою запобігання надзвичайної ситуації було прийнято рішення знести її. Зі всіх до кого зверталися про виконання такої роботи згодилися лише спеціалісти з обласного МНС, - пише Погляд.

«До проведення цієї операції готувалися майже місяць – говорить начальник групи піротехнічних робіт Віктор Орчаківський – адже підриву передували розробка проекту вибухових робіт, погодження його та проведення підготовчих заходів. Таке завдання наша група отримала вперше за час свого існування і, я вважаю, справилась – труба лягла в тому напрямку, який був призначений, згідно складених розрахунків». Виявляється «комин» (як на нього кажуть місцеві жителі) не просто підірвали, а положили саме на ту сторону, де безпечно, не зачепивши стоячої поруч іншої діючої труби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...