• Головна
  • Американський бізнесмен-мільйонер вчив тернополян чесно заробляти
11:30, 27 червня 2012 р.

Американський бізнесмен-мільйонер вчив тернополян чесно заробляти

26 червня в Українському Домі «Перемога» американський бізнесмен-мільйонер Чарлі Левіс провів бізнес-семінар на тему «Принципи успішного підприємництва». Керівник управління стратегічного розвитку Юрій Дейнека привітав американця з приїздом та подарував посібники про Тернопіль і карту міста.

Ю.Дейнека зазначив, що у нашій країні американська модель економіки сприймається краще, ніж європейська, а тому наші підприємці мають сприйняти рекомендації бізнесмена та втілити їх в життя.
Чарлі Левіс розповів, що бізнес починав разом з жінкою у 1978 році. На даний момент вони є власниками ювелірних магазинів та національних компаній страхування життя та медичного страхування. Бізнесмен зауважив, що важливо бути пристосованим до змін.

- Я зрозумів для себе, що бізнес змінюється. Те, що працювало вчора, вже сьогодні може бути не діючим, – ділиться досвідом Чарлі. – Ми повинні бути добрими учнями, бачити, що відбувається і постійно вчитись.

Систему світу бізнесмен назвав неуспішною. Друкування грошей і знецінювання активу – це не для нього. Бізнесмен дивується, коли його успіху заздрять і хочуть добитись подібного за 2-3 дні. Він жартує, що успіх передує праці лише у словнику (англійської мови, -авт.).

Чарлі Левіс подав сайт (www.globalpriority.org.), де описано 40 моральних принципів. Він порекомендував збиратись щотижня у малій групі для обговорення одного із них, а протягом тижня старатися його дотримуватись . Через 40 тижнів виконання цих норм ввійде в звичку.

- Нам потрібно змінювати спосіб мислення. Проблеми виникають не від того, ким ми є, а ким думаємо, ми є. Чому люди дотримуються фізичних, математичних, наукових законів, а на моральні принципи не звертають уваги. Ви скажете, до чого тут бізнес. Та я на власному досвіді переконався, що давання – ключ до отримання, – додає Чарлі Левіс.

Бізнесмен закликав кожного не стояти осторонь, мріяти великими мріями та знати, чого шукаєш у житті. Успіх, за його словами, не для окремих людей, а для всіх, хто його вибере і докладе зусиль для досягнення результатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...