• Головна
  • Батьків, які неналежно виховують своїх дітей, змусять безкоштовно працювати
10:30, 27 червня 2012 р.

Батьків, які неналежно виховують своїх дітей, змусять безкоштовно працювати

Чиновники планують перевиховувати батьків, які неналежно виховують дітей, хоча раніше їх карали гривнею.

Полковник міліції Уляна Котлярова, яка вже кілька десятків років опікується проблемними родинами, запевняє, що примусити людину працювати – це єдиний спосіб повернути її до нормального життя.

"Якщо людину будуть долучати до громадських робіт, це допоможе її вивести зі стану запою. Якщо він сьогодні не явиться чи вийде на дві години, а на наступний день це буде зовсім уже по-другому", - заявила Котлярова.

Проблемних сімей в Україні, де батьки пиячать, сваряться та б'ють дітей, налічується понад двадцять тисяч. 18 тисяч батьків були оштрафовані за неналежне виховання дітей. Нині максимальна сума покарання становить 51 гривню. У новому варіанті адміністративного кодексу штрафи пропонують збільшити втричі, але каратимуть рідше.

"Батька-пияка оштрафували за пияцтво, він приходить до дому і каже – то ви думаєте, що я тепер буду менше пити? Ні, то ви будете менше їсти. Тобто гроші забираються з сімейного бюджету. Тобто ми вважаємо, що краще, хай він, як проштрафився, йде відробляє, а не забирає ті нещасні копійки", - пояснив народний депутат Володимир Мойсик.

Провину перед власними дітьми батьки відпрацьовуватимуть на вулицях, при сільських клубах та у лікарнях. Автор поправок Володимир Мойсик розповів, що у першому читанні проект набрав 301 голос, у цілому його приймуть вже восени.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...