• Головна
  • На Тернопільщині міліція побила вагітну жінку?
10:00, 27 червня 2012 р.

На Тернопільщині міліція побила вагітну жінку?

Представники Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вимагають здійснити детальну перевірку можливого побиття вагітної жінки у селі Залісці Збаразького району Тернопільської области. Цей інцидент трапився 19 червня. Потерпіла заявляє, що їй завдали тілесних ушкоджень співробітники управління у боротьбі з організованою злочинністю.

"До мене звернулася мешканка села Залісці Збаразького району Тернопільської области Ніна Семчишин, – розповів заступник голови Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Михайло Головко. – Вона повідомила, що 19.06.2012 р. у помешканні її рідного брата Віталія Семчишина працівники міліції, а саме співробітники Тернопільського обласного Управління у боротьбі з організованою злочинністю здійснювали оперативно-розшукові заходи – обшук даного приміщення.

З метою дотримання норм чинного законодавства щодо факту вчинення зазначених дій Ніна Семчишин, яка є депутатом Залісецької сільської ради, прибула на місце обшуку та просила працівників міліції надати необхідні документи. Проте співробітники УБОЗ, порушуючи приписи Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", не лише не надали жодних пояснень, а й застосували силу. Зокрема, Ніні Семчишин завдано сильного удару в область живота, від чого жінка впала на землю".

Слід звернути увагу, що Ніна Семчишин перебуває на шостому місяці вагітности, а за наслідками "героїчних дій" працівників міліції постраждала втратила свідомість та була терміново шпиталізована в пологове відділення лікарні села Вишнівець, де і перебуває дотепер.

"Як виявилося, Ніні Семчишин завдано значних тілесних ушкоджень та є небезпека втрати дитини. Однак медичний висновок та акт обстеження потерпілої лікарі видавати не поспішають, у чому знову-таки можемо вбачати "міцну руку" так званих "правоохоронців", – повідомив депутат Тернопільської обласної ради свободівець Володимир Бобко.

За даним фактом свободівець спрямував депутатський запит на ім'я прокурора Тернопільської області, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Пенсіонери на вулицях опиняться в руках ТЦК, остаточне рішення щодо призову літніх чоловіків": мобілізація, повістки і ЗСУ
Подвійна трагедія: на Тернопільщині в один день померло подружжя, яке прожило разом 34 роки
Посилена мобілізація з 1 січня накриє цілі натовпи, ТЦК чекатиме з рейдами масово у цих 6-х місцях: нові правила, повістки
"Хотів продати крадене, приховавши нестачу": на Тернопільщині викрили водія, який розбавив азотні добрива водою
Оголошення