• Головна
  • Іноземні волонтери розповідали про свої країни тернопільським студентам
13:30, 27 червня 2012 р.

Іноземні волонтери розповідали про свої країни тернопільським студентам

Волонтери із шістьох країн світу – Польщі, Кореї, Туреччини, Індії, Чехії та Азербайжану поділилися досвідом із тернопільськими студентами. Так волонтери, за програмою обміну молодіжної організації «AIESEC», приїхали в Україну, щоб дізнатися щось нове про нашу державу та поспілкуватися з українськими студентами.

За круглим столом основною темою обговорення стала «Самоорганізація молоді у різних країнах світу», де іноземні волонтери розповідали про свої країни. Так полька Агнешка розповіла, що у їх країні навчання триває п’ять років, проте у них прийнято паралельно брати участь у громадських організаціях. Ну і не забувати про розваги.

Щодо Кореї, то тамтешні студенти мають багато ентузіазму, щоб відвідувати соціальні заходи. Так корейські студенти беруть участь як мінімум у одній громадській організації, також у приватних школах проводять додаткові курси іноземної мови.

-          Індія – друга за кількістю населення країна, – розповідає волонтер з Індії Сюмам. - Тому кожний студент намагається потрапити у громадські організації, щоб реалізувати себе, бо у нас є велика конкуренція. Крім того, нам важливо розвивати себе у танцях, співах та технічних спеціальностях.

А у Туреччині в одному університеті діє близько 26 студентських клубів, розповідає Меліса. Так кожен із яких має свій фестиваль, проте вони ходять туди не тільки для розваг, а й для саморозвитку.

-          Студентські клуби діють не від уряду, – зазначає волонтер з Туреччини Меліса. – Проте вони є безкоштовні.

У відповідь іноземним студентам представники Тернопільської міської ради сказали, що лише 3-5% молодих українців у нас охоплені студентськими організаціями, проте влада створила усі умови для реалізації молоді і реєстрації ГО. Це попередньо підтвердили представники тернопільської громадської організації «Файне місто», які розповіли про впроваджені заходи та підтримку студентських організацій у Тернополі.

Як підсумок волонтери зазначили, що наша молодь не дуже добре знає англійську мову, проте коли з ними спілкуватися – вони допоможуть. Крім того, іноземці визнали українців таки дуже гостинними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...