Під час ЗНО зафіксовано 399 спроб списування

Цього року під час зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнти порушували правила, вдаючись до списування, 399 разів. При цьому більшість порушень встановлені під час тестів з української мови та літератури.

"У ході проведення основної сесії ЗНО інспекторами зафіксовано 399 порушень та 869 нестандартних ситуацій", - сказав голова Державної інспекції навчальних закладів (ДІНЗ) Михайло Гончаренко.

За словами Гончаренка, більшість порушень були встановлені під час складання тестів з української мови і літератури - 124, математики - 83, історії України - 65, а також англійської мови - 45. За результатами тестування з французької, німецької та іспанської мов порушень з боку абітурієнтів та персоналу не встановлено, – повідомляє УКРІНФОРМ.

Переважна більшість встановлених порушень, як констатував голова ДІНЗ, пов'язані зі спробами використання абітурієнтами мобільних телефонів і шпаргалок. Роботи таких вступників, звичайно, анульовано.

"Після закінчення основної сесії ЗНО подано 23 апеляції щодо порушень процедури тестування, зокрема, з української мови і літератури - 13, біології - 3, англійської мови - 3, історії України - 2, математики - 1 та географії - 1", - додав Гончаренко.

Зазначимо, у 2012 році на зовнішнє незалежне оцінювання зареєструвалися понад 330 тис. абітурієнтів. ЗНО проходило з 15 травня по 7 червня, додаткова сесія завершилася 23 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі