• Головна
  • У Тернополі вирішили відновити теплопостачання
11:00, 18 квітня 2017 р.

У Тернополі вирішили відновити теплопостачання

У зв’язку з зниженням середньодобової температури у Тернополі сьогодні, 18 квітня, мають відновити теплопостачання.

Відповідне розпорядження підписав очільник міста Сергій Надал. Рішення було прийняте через зниження температурних показників.

Спочатку опалення включать у дитячих садочках, школах, лікарнях та інших закладах охорони здоров’я, а лише після того тепло з’явиться і у житлових будинках. 

Управління ЖКГ міської ради просить тернополян з розумінням поставитися до можливих незручностей. В разі виникнення проблем можна телефонувати на гарячу лінію міської ради – 15-80.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #теплопостачання #температура

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Оголошення
live comments feed...