• Головна
  • Через погоду у тернополян прогулянки катером не користуються популярністю
10:00, 28 червня 2012 р.

Через погоду у тернополян прогулянки катером не користуються популярністю

Вже два місяці теплохід «Герой Танцоров» та малий катер «Капітан Парій» успішно курсують тернопільським ставом. За цей час на суднах не виникло жодних неполадок. Щоправда у самих жителів міста водні прогулянки не користуються популярністю.

– «Танцоров» перевіз вже десь до п’яти тисяч пасажирів, а менший теплохід – до трьох тисяч пасажирів. У вихідні дні, зокрема, в неділю, робимо до десяти рейсів. А в будні – по набору людей, два-три рейси. На сьогодні, якщо взяти по перевезенню пасажирів, цього року десь трішки менше. Немає погоди – немає і людей, – пояснює капітан обох суден Тарас Парій.

Як і у попередні роки, обидва судна не мають високих прибутків. Коштів, запевняє Тарас Парій, вистачає лише на те, щоб вийти на нуль. Однак, незважаючи на це, вартість квитків залишилась на рівні минулого року.

– Вартість квитків цього сезону залишилась незмінною. Це 10 гривень по кругу і 5 гривень в одну сторону, на пляж. Дитячий квиток – 5 гривень і 2,50 гривні на пляж, – розповів капітан.

Нагадаємо, що теплохід «Герой Танцоров» курсує ставом щодня. Натомість малий катер «Капітан Парій» спускають на воду тільки у вихідні дні. Як правило, вони виходять у рейс з 10.00 години ранку і працюють до останнього клієнта.

Закривати сезон навігації на тернопільському озері планують аж у листопаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...