• Головна
  • Мати-пиячку засудили на три роки за те, що вона задушила подушкою малолітнього сина
12:00, 28 червня 2012 р.

Мати-пиячку засудили на три роки за те, що вона задушила подушкою малолітнього сина

Тернопільський міськрайонний  суд позбавив волі мати п’яти дітей. Жінку засудили на три роки, тому що вона через власну необережність вбила малолітнього сина, а також не доглядала за дітьми, повідомив прокурор Тернопільського району Василь Свергун.

Незважаючи на те, що до жінки часто навідувалися представники соціальних служб, селищної ради і висловлювали зауваження та попередження, вона на це не зважала — продовжувала зловживати спиртним і не займалася вихованням шести дітей. Не піклувалася про їхнє харчування, не забезпечувала одягом. Оселю, в якій мешкала сім’я, через борги відключили від електро- та газопостачання. В хаті — антисанітарні умови. Часто мати залишала дітей на тривалий час без догляду. Не раз забувала забирати їх із дитсадка. Неохайно одягнута і голодна дітвора ходила по селищу і просила їсти, - пише Погляд.

Перших дівчаток народила 1999 року. Згодом на світ з’явилися два хлопчики. Після смерті чоловіка жінка проживала із співмешканцем, від якого народила ще двоє дітей. Співмешканці почасти зловживали спиртним, влаштовували вдома гостини. Через це мати халатно ставилася до виховання та утримання неповнолітніх дітей. Вона ніде не працювала, жила за рахунок соціальної допомоги, яку сім’я отримувала як малозабезпечена.

Через байдужість матері порушені житлові та майнові права дітей. Зокрема, після смерті першого чоловіка жінка не оформила на дітей спадкове майно: жилий будинок, земельний пай та земельну ділянку для обслуговування будинку. Крім того, вона не звернулася до управління Пенсійного фонду України в Тернопільському районі для призначення дітям пенсії у зв’язку з втратою годувальника.

Через злісне невиконання своїх обов’язків 2011 року матір позбавили батьківських прав стосовно двох синів, яким на той час, відповідно, виповнилося три і чотири роки. Всі п’ять дітей тепер виховуються у дитячому будинку «Пресвята родина» благодійного фонду «Карітас» у Петрикові.

Трагедія з наймолодшим шестимісячним сином сталася 25 грудня 2010 року, коли жінка відзначала день народження. Святкування влаштувала у домі своєї матері.  Після розпитої пляшки оковитої жінка поклала сина спати і лягла біля нього. Прокинувшись уранці, побачила, що хлопчик уже неживий. Як з’ясувалося, під час сну мати притиснула сплячу дитину до ліжка. Смерть малолітнього настала внаслідок механічної асфікції.

На суді жінка визнала свою вину і щиро розкаялася у скоєному. Феміда взяла до уваги всі обставини і винесла вирок — позбавила жінку волі на три роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...