У Тернопільському педуніверситеті студентів різних спеціальностей перевчатимуть на журналістів

Магістратура за спеціальністю «Медіакомунікації» - це можливість для тих, хто хоче стати журналістом, але базову освіту бакалавра чи спеціаліста отримав за іншою спеціальністю. Підготовку за таким освітньо-кваліфікаційним рівнем ліцензовано в ТНПУ ім. В.Гнатюка у 2011 році.

До магістратури можуть вступити бакалаври , спеціалісти і магістри: філологи, туристи, педагогічні працівники, соціологи, культурологи, політологи та інші. А після завершення навчання студент отримує диплом освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціальністю «Медіакомунікації».

Учитися журналістській справі студент буде на протязі двох років: перший рік вивчаються лише профільні (журналістські) дисципліни, а на другому курсі уже магістерські. Форма навчання – стаціонарна.

Сформувати зі студента професійного фахівця, котрий повинен володіти усім необхідним журналістським інструментарієм – ось головне завдання «магістерки».

Дворічний навчальний курс «Медіакомунікації» буде корисним й журналістам-практикам та керівникам ЗМІ, котрі наразі не маю спеціальної освіти.

До речі, магістратура із журналістики ТНПУ ім. В.Гнатюка може пригодитися й випускникам педагогічних спеціальностей, даючи їм можливість опісля завершення навчання викладати дисципліни «Медіаосвіта» та «Медіаграмотність»  в загальноосвітніх закладах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі