Піцерія, яка не дає нормально дихати тернополянам, працює без документів

Піцерія “Моменто”, яка не дає нормально дихати тернополянам в центрі міста, працює без документів. Про це повідомили у міській раді. Втім, закривати заклад не поспішають, вже декілька місяців мешканці сусідніх будинків скаржаться на їдкий дим.

Наталія Михайлівна, яка мешкає на бульварі Шевченка, 5, каже, що дим стоїть навіть у квартирі.

- Недавно в нашому будинку відкрилася піцерія “Моменто”, яка готує піцу на дровах.Справа в тому, що дим з труби постійно стоїть у внутрішньому дворі будинку. Ми не можемо відкрити вікна ніколи. В квартирі чути їдким димом, на який скаржиться і наша хвора на алергію дитина, – пише тернополянка на сайті міської ради.

Жінка вважає, що  ”піцу можна пекти у духовці, а пічки будувати за містом, як це роблять у цивілізованій Європі”. Жінка звернулась в різні інстанції. Допомогти вирішити проблему просить також мерію, де їй відповіли, що піцерія взагалі працює без документів.  Раніше там була перукарня, робити там заклад громадського харчування – ніхто не дозволяв.

- Містобудівні умови та обмеження і інші дозвільні документи на зміну функціонального призначення приміщень перукарні під заклад громадського харчування за адресою бульвар Тараса Шевченка, 5 підприємцю Дутці І.Я. не надавались, – йдеться на сайті міськради.

Доба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі