• Головна
  • На сайті 0352.ua кожен охочий може отримати консультацію сучасних страхових послуг у режимі онлайн
16:13, 24 квітня 2017 р.

На сайті 0352.ua кожен охочий може отримати консультацію сучасних страхових послуг у режимі онлайн

Сайт 0352.ua пропонує нашим читачам унікальну послугу "Запитай страховика", за допомогою якої у кожного охочого з'явиться чудова можливість обрати потрібну страхову програму, а також ознайомитись із великим переліком сучасних страхових послуг у режимі онлайн. 

Лідер українського страхового ринку ПАТ СК «Альфа Страхування» має на меті надавати професійні консультації з усіх видів страхування. Висококваліфіковані спеціалісти розроблять індивідуальну програму за бажанням клієнта.

Консультації проводитимуться із різноманітних питань страхування, зокрема, страхування нерухомості, автомобілів, життя і здоров'я, туристичне страхування, страхування корпоративних клієнтів та ін.

Зазначимо, мережа регіональних підрозділів СК «Альфа Страхування» володіє 25 ліцензіями на здійснення різних видів обов’язкового та добровільного страхування.

Отож, якщо ви бажаєте отримати консультацію у онлайн-режимі на сайті 0352.ua завітайте у рубрику "Запитай страховика" та дізнавайтеся усю необхідну інформацію про сучасні страхові послуги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #страхова_компанія #послуги #клієнти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...