• Головна
  • Головний свободівець Тернополя не знає декалогу ОУН — 10 заповідей українського націоналіста
14:11, 25 квітня 2017 р.

Головний свободівець Тернополя не знає декалогу ОУН — 10 заповідей українського націоналіста

"Вчора не зміг з колегами-депутатами потрапити до приміщення Тернопільської міської ради для виконання своїх депутатських повноважень, які на мене поклали мої виборці",- повідомляє в соцмережі депутат міської ради від "Самопомочі" Назар Зелінка.

На жаль міський голова не зміг забезпечити безпеку депутатам, а підозрюю, що був у змові з блокувальниками. Не зрозуміло, чому представники охоронної фірми, яка здійснює охорону міської ради не вчиняла жодних дій, щодо деблокування приміщення міської ради.

За словами керівника обласної поліції, їх в приміщенні було більше 20 осіб. Поліція на жаль також не змогла припинити порушення законності на вимогу депутатів згідно закону "Про статус депутата місцевої ради".

Приємно, що підтримати депутатів прийшла велика кількість їхніх виборців. Вони обирали їх і лише вони мають право їх відкликати. Все має бути в рамках закону, і ніхто не має права його порушувати!

Після заяви міського голови про неможливість відкриття ним сесії, разом з колегами-депутатами написав заяву про вчинення відомими та невідомими мені особами кримінального правопорущення за ст. 351 Кримінального кодексі України. Санкція згідно цієї статті - штраф від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. Керівник обласної поліції, як досвідчений слідчий, запевнив, що дії які відбувалися під радою прямо підпадають під цю статтю та представники поліції зібрали достатню доказову відео- та фото- базу.

Чесно, найбільше заїло, коли свободівці почали кричати, що гасла Слава Україні і Слава Нації - це їхні гасла! Коли ж це ви "шановні" приватизували їх? Єдине, що змогли вивчити? А базових ідеологічних речей не знаєте! Справжній націоналіст знає без пам'яті Декалог, голова міської організації Свободи і за його словами "великий націоналіст" Володимир Стаюра не зміг навіть перамбули Декалогу розказати. На фото розказую Стаюрі Декалог, бо вже 15 років роблю все що в моїх силах, щоб його виконувати повсякденно.

Декалог ОУН — 10 заповідей українського націоналіста. Автор Степан Ленкавський.

Я — Дух одвічної стихії, що зберіг Тебе від татарської потопи й поставив на грані двох світів творити нове життя:

1. Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї.
2. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації.
3. Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань.
4. Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба.
5. Пімсти смерть Великих Лицарів.
6. Про справу не говори, з ким можна, а з ким треба.
7. Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.
8. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.
9. Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять тебе виявити тайни.
10. Змагатимеш до посилення сили, слави, багатства й простору Української Держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Самопоміч #Стаюра #Свобода

Коментарі

Оголошення
live comments feed...