• Головна
  • Молоді креативні архітектори відмежувалися від реконструкцій, що проводяться у Тернополі
08:32, 26 квітня 2017 р.

Молоді креативні архітектори відмежувалися від реконструкцій, що проводяться у Тернополі

Команда молодих архітекторів з спільноти URBAN.te, яка працювала над проектом реконструкції "Циганки", і який частково спотворили виконавці робіт, відмежовуються від тих робіт, які зараз проводяться в парку Шевченка.

Вони також наголошують, що не мають відношення до потенційної реконструкції Чорновола.

Про це вони повідомили на своїй сторінці в Фейсбуці.

"В багатьох тернополян є хибна думка, що наша ініціатива пов'язана з реконструкціями таких ділянок, як площа в парку Шевченка, вул. Чорновола та парк Національного відродження. Отож, вирішили прояснити ситуацію:

1. Площа
Ми не розробляли проект на парк Шевченка. Коли проект був вже готовий, нас просили запропонувати якісь, на нашу думку, покращення. Серед наших пропозицій спочатку була прийнята розкладка бруківки. Проте перед початком будівельних робіт все ж була вибрана інша, не наша пропозиція. Тому зараз МИ НЕ МАЄМО НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ до проекту парку Шевченка.

2. вул. Чорновола
Попередньо ми ділилися у себе на сторінці з вами нашим баченням концепції на дану вулицю. Пропонували її також місцевій владі до реалізації. Проте на даному етапі ми не володіємо інформацією чи розробляється проект і чи прислухаються до нашого варіанту концепції. Відповідно МИ НЕ МАЄМО ВІДНОШЕННЯ до проекту реконструкції вул. Чорновола і не знаємо, як вона буде виглядати після реконструкції.

3. парк Національного відродження
На разі ініціативі URBAN.te, за підтримки місцевої влади, вдалось лише організувати workshop. Під час якого 20 архітекторів з різних міст напрацювали 3 концепції розвитку даного парку. Нещодавно ми завершили роботу над єдиною презентацією, яка б об'єднувала напрацювання усіх 3-х команд (вона є в попередніх публікаціях). Презентували це владі. Надіємось це перший крок, за яким будуть і наступні. Проте на даному етапі ми НЕ РОЗРОБЛЯЄМО ПРОЕКТ по реконструкції даного парку", – підкреслили молоді архітектори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#архітектори

Коментарі

Оголошення
live comments feed...