• Головна
  • У Тернополі працюватиме волонтер Корпусу миру зі США
10:03, 26 квітня 2017 р.

У Тернополі працюватиме волонтер Корпусу миру зі США

Волонтерка Корпусу миру зі США Мері Фасано прибула у Тернопіль. Впродовж чотирьох днів вона вивчатиме наше місто і стратегію його розвитку і в перспективі проведе у нас два роки. Співпрацюватиме Мері Фасано з освітньо-аналітичним центром розвитку громад.

Запрошення волонтерів Корпусу миру зі США для країн Європи, а останнім часом і для деяких українських міст – звична практика. Одна із місій Корпусу миру – відправляти в Україну компетентних у тих чи інших галузях спеціалістів. Волонтерка Корпусу миру Мері Фасано прибула у Тернопіль, аби посприяти у розвитку територіальних громад.

– Я буду працювати разом з громадською організацією “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, щоб допомагати їм в їхній роботі. !!! Я впродовж 2 років працюватиму разом з ними, щоб допомогти їм в розвитку територіальних громад, – розповідає тв4 волонтер Корпусу миру зі США Мері Фасано.

Допомога стосується, перш за все, стратегічного планування та проектного менеджменту.

Волонтер Корпусу миру Мері Фасано перебуватиме у Тернополі впродовж чотирьох днів. Жінка вивчатиме місто, стратегію його розвитку. Після цього повернеться у США, аби зі своїми колегами проаналізувати ситуацію і скласти подальший план дій. Через кілька тижнів волонтерка прибуде у Тернопіль і працюватиме та проживатиме тут впродовж двох років. У міській раді сподіваються, що співпраця з волонтером Корпусу миру дасть можливість залучити нові інвестиції у Тернопіль, а також суттєво вплине на розвиток нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #волонтери #США

Коментарі

Оголошення
live comments feed...