• Головна
  • Вночі у центрі Тернополя патрульні затримали нетверезого водія
20:43, 27 квітня 2017 р.

Вночі у центрі Тернополя патрульні затримали нетверезого водія

Інцидент трапився у ніч із 26 на 27 квітня на вулиці Руській, близько 01:45 год.

Про це в коментарі 0352.ua повідомила прес-секретар патрульної поліції Тернополя Оксана Смільська.

У поліції кажуть, що 25-річний водій за кермом автівки перебував у стані алкогольного сп'яніння (результат 2,02 проміле).

На водія "ВАЗу" винесено постанову за ч. 2 ст. 126, складено протокол за ч. 1 ст. 130. Автомобіль забрав інший водій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #поліція #пяний #водій
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення