• Головна
  • Китайці перевірили якість тернопільського м'яса
10:33, 28 квітня 2017 р.

Китайці перевірили якість тернопільського м'яса

Представники КНР приїхали на Тернопільщину, щоб оцінити систему державного контролю продуктів харчування.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець.

"В рамках офіційного візиту до України, на Тернопільщині побували представники Генеральної Адміністрації нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Рреспубліки (AQSIQ) та секретар Канцелярії Радника з торгово-економічних питань при посольстві КНР в Україні. Зокрема, вивчали функції Держпродспоживслужби в системі контролю за якістю та безпечністю харчових продуктів та захисту споживачів на місцевому рівні. Також, вони ознайомилися з законодавчою базою, яка регулює безпеку і якість харчових продуктів, зокрема, виробництво м`яса яловичини. Цікавили їх дослідження на виробництві, державні лабораторні дослідження та експертні висновки. Разом з іноземною делегацією побували на одному з найбільших м`ясо-переробних підприємств області ЗАТ "Агро-продукт", яке дотримується не лише державних а й європейських стандартів безпеки, та побачили дотримання необхідних норм на практиці", - зазначив Василь Хомінець.

Зазначимо, що представники делегації висловили зацікавленість у імпорті мяса, зокрема, яловичини на великий китайський ринок з Тернопільщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #китайці #якість #харчування #перевірка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...