Чи все вперше на першому побаченні? (для обговорення)

Щоб розвивати молодіжні розмови та молодіжну проблематику, ми вирішили поцікавитися і запитати саму ж молодь «Чи все вперше на першому побаченні?».

Адже часи змінюються, а кожна людина починає все спочатку. Якщо пройтися містом то нікого не здивують усамітнені парочки, що просто цілуються чи іншу романтику в стилі «вар’ята».

Але зараз світ «романтичний» став доволі платонічний. За німецькими дослідженнями кожна четверта із німкень готова зайнятися сексом на першому побаченні, а в російській статистиці до інтимного зв’язку на першому побаченні готові близько 78% жінок і чоловіків, і тільки 22% висловилися, що це недопустимо. А яка ситуація тут в нас, щодо меж дозволеного?

Олег, 29 років
Якщо перший поцілунок, то може бути, а може й – ні. Залежить від стосунків перед побаченням. Секс, на мою думку, однозначно – ні, бо тоді гріш ціна таким стосункам, якщо одразу до ліжка. Це проблема, що все найгірше так легко переймають із Заходу, а хороші речі – не хочуть… і часто кохання тепер зводять лише до ліжка, а це щось набагато більше… Ну це не аморальні вчинки, але на все свій час має бути.

Ілона, 21 рік

Я вважаю, що не все вперше повинно бути на першомі побаченні. Для початку потрібно, щоб молоді люди блище пізнали один одного, більше спілкувались, дізнавались про захоплення, просто весело проводили час. А вже потім, коли розуміють, що справді покохали один одного, адже кохання приходить не зразу, можна дозволити щось більше. Але не до такої степені, щоб потім шукати вихід із ситуації.

Ваня м. Дрогобич, 18 років

На мою думку – ні. Але скільки людей, то стільки й думок. Крім того на це можна дивитись з багатьох сторін: люди які дістають «ВСЕ» на першому побачені можуть забути свого партнера навіть уже на другий день. Мололь не думає про наслідки. Ми живемо лишень тими кількома хвилинами, а  потім вже задаємо собі питання. При таких справах дуже важко втримати голову на плечах. У кожної людини свої особисті житєві обставини, через які вона проходить набираючись досвіду або щось втрачає.

Марта, 19 років

На першому побаченні головне, щоб було весело і невимушено, а все інше як получиться. Звичайно ж зараз на поведінку молоді впливає реклама, фільми, Інтернет, але лише на тих, які шукають там пораду і розраду. А які не шукають, то і впливу ніякого не буде. Звичайно ж люди на першому побаченні повинні поводити себе стримано і з повагою один до одного. Я притримуюсь, взагалі можливо, трохи застраліх погялдів, але дівчина наприклад на першому побаченні повинна бути дуже скромною, а хлопець повинен зробити все для того, щоб завоювати її симпатію!

Андрій, 21 рік

Побачення хлопака з дівчинкою? То є ціла наука і це залежить від обох. Як кажуть: вся ініціатива знаходиться в руках хлопця, і визначається його наглістю. Я б старався зробити все, щоб ми обоє цю зустріч не забули ніколи, щось таке оригінальне. А за дівчину не скажу, бо не читаю їхніх думок.

Натусік, 17 років

Перше побачення в кожного є різним і в кожної людини різні уявлення про нього. Тому комусь потрібно, щоб було все, а комусь ні.
На мою думку на стиль поведінки деколи впликає кіно та реклама. Але вбільшості, на мою думку, відіграє виховання! І дівчина не повинна дозволяти хлопцеві розпускати руки. Я вважаю, що для першого побачення це за скоро! Поведінка має бути звичайна. Потрібно завжди залишатися собою і не дозволяти лишнього. Як для мене, то просто хороше відношення, ніжність, відкритість вже є сама по собі романтика.

Марічка, 16 років

Я вважаю не повинно бути. Адже доступна дівчина втрачає для хлопця (вони ж бо всі завойовники) інтерес. Але проти таких речей, як раптовий порив почуттів і «гормони» в певних моментах, не попреш. Якщо в молодої людини є певні моральні принципи,то думаю такі речі як ЗМІ їх не зламають, але коли ці принципи батьки з дитинства не сформували і людина в пошуку, то вона шукає в ЗМІ те що не дасть їй відстати від сучасної молоді. І тут йде в хід реклама, статті журналів «Вкрасти його серце за 10 днів» і т. д., де редактори пишуть, що їм саме потрібно. Всі часи люди тягнулись за модою.
І достатньо подивитись, вийшовши в центр міста, на поведінку молоді. Цілуються на лавочках, по дорозі, як в романтичних фільмах. І важко сказати чи це негатив – порушення етикету, моралі чи позитив – відгук демократії в країні. І все залежить від виховання. Я думаю: до ліжка все можна зводити, коли молода людина хоче, і психічно готова мати дітей. Тільки в тому випадку. В 21 рік в людини повністю міняється погляд на життя: з підліткового на дорослий. Це доведено науково. І в такому віці я думаю в людей стосунки серйозніші, ніж в 16-17 років. Кожен свідомо розуміє чого він хоче. Головне не помилитись у виборі партнера, і щоб ваші цілі і бажання співпадали. Людина доросла, свідома, готова взяти на себе виховання дитини, її якщо раптовому шлюбу ніщо не помішає (ну навчання у вищому вузі закінчити треба, але це реально і при сімейному житті). Тоді наслідки «ліжка» не такі страшні. Як писав Дейл Карнегі в книзі «Как перестать беспокоится і начать жить», то потрібно в кожній ситуації думати про найгірший розвиток подій. Що найгірше для мене може статись, якщо я зроблю це? Коли людина відповість собі на це питання вона може реально оцінити ситуацію, зібрати факти і прийняти правильне рішення.

Діанка, 16 років

Всі люди зустрічають своє кохання. Хтось миттєво, а хтось з часом розуміє, що закоханий. У кожної людини все буває вперше: перше знайомство, перше побачення, перші обійми, перші поцілунки. Цей перелік кожен продовжує по-своєму. Також кожен має свої погляди на все перечислине. Хтось хоче поетапно перейти до кожного з пунктів, а хтось, так би мовити, хоче все і зразу. На першому побаченні люди починають розумітись між собою. Ми краще пізнаємо того, хто на перший погляд для нас «божественний». Але не все так просто. Когось можна зрозуміти одразу, а когось через кілька тижнів, а для когось іншого потрібно багато-багато років. В наш час поширено вважати перше побачення чимось незвичайним, неповторним і незабутнім. Люди дуже сильно помиляються в цьому. Потрібно дуже добре пізнати людину, щоб спробувати вперше справді серйозні речі. По-перше, тому, що це може зашкодити твоєму здоров’ю. А по-друге, кожна «поважаюча» себе дівчина чи «поважаючий» себе хлопець не погодиться на першому побаченні на щось надто серйозне. Я, особисто проти того, щоб одразу спробувати все – це неправильно!!! Люди, поважайте самі себе. І тоді інші вас поважатимуть!

Алла, 25 років

Щодо першого побачення – це суб’єктивно, залежить від обставин, людей, їхніх моральних принципів. Особисто для мене – то на першому побаченні можливий поцілунок. Я не засуджую тих в кого «все вперше на першому побаченні!» І стосовно другого, то я вважаю, що «реклама і кіно, Інтернет, можливо журнали» однозначно впливають на молодь. А спостерігати ми можем це будь-де: вдома – молодші брати і сестри (в мене є 13-ти річна сестра), на вулиці, на роботі у транспорті, на відпочинку. Молодь наслідує героїв сумнівних серіалів, попадають під вплив різних субкультур і т. д

Бодя, 23 роки

На мою думку, на першому побаченні поцілунки можна собі дозволити. Щось серйозніше, гадаю, не потрібно. І рахувати якусь кількість побачень. Головне,  щоб це було за взаємною згодою, із любов’ю і т д.

Роман, 22 роки

Відносно першого побачення, то, на мою думку, повинно бути все стримано, бо людина яка зустрілася вперше, формує думку про особу, яку вперше бачить безпосередньо. Питання «все», можна зрозуміти неоднозначно. Якщо Ви про статеві стосунки, то вони виключені взагалі, бо далеко ще не час проявляти свою сексуальність людині одразу, та й зрештою людина має дозріти до статевих стосунків, які повинні починатися після укладення церковного шлюбу. Потрібно презентувати таким, яким ти є, щоб пізніше не було таких реплік від особи з якою Ви зустрілися: «А ти рініше таким не був!» Ти маєш відкриватися перед людиною, як весняна квітка – поступово, щоб залишатися загадкою і тебе хотіли постійно пізнівати. А відносно впливу мас-медіа, Інтернету на поведінку молодої людини, то безперечно, що вплив колосальний, бо тепер як ніколи, поведінку людей формує телебачення, а особливо Інтернет. Затратилося спілкування батьків з дітьми і дітей з батьками, а тому світогляд дітей формує, або «вулиця», тобто середовище де вони перебувають більшість часу, або Інтернет, де є широкий спектр дитячих зацікавлень, але от питання чи корисних на їхній вік? Більшість підлітків через перегляд фільмів намагаються бути подібними до кіно-героїв («Бригада» і т.п.), нівелюючи між собою загально-людські, моральні цінності. Але все ж таки залежить, як використовувати Інтернет, бо наприклад ножом можна когось вбити, а можні накраяти хліба, так і Інтернет чи телебачення – потрібно відбирати з нього те, що добре!

Славік, 21 рік

Я особисто проти всього на першому побаченні ! Так не цікаво і немає ніякої інтриги . Я, за романтику. Це провірений спосіб і дуже приємний.

Роман, 22 роки

Якщо просто побачення, то не повинно. Якщо серйозна любов, то можливо все. І самі ЗМi впливають серйозно, особливо на стиль мовлення.

Діма, 20 років

На молодь впливає все. Починаючи від реклами, кліпів по телебаченню, стендів, від обгорток журналів. Ми не повинні пропонувати 100 баксів за 100 хвилин, ми маємо цінувати справжнє кохання, цілуватися в повний зріст.

Аня, 21 рік

Цікаве запитання, яке втім має різні сторони. Першим може бути побачення взагалі. І першим, якщо говорити щодо початку нових стосунків з новою людиною, в будь-якому разі, не впевнена, що висловлю думку всіх дівчат з приводу цього питання. Але думаю, більшість з них зі мною погодиться. Перше побачення, як наріжний камінь стосунків, що дає змогу пізнати людину ближче, побачити ваші з нею спільні чи відмінні погляди. Врешті, визначити для себе, чи приємне Вам спілкування цієї людини й надалі. Щодо вседозволеності, то корисними тут стають слова апостола Павла, який каже: “Все мені дозволено, та не все корисне”, тому лише від Вас залежить наскільки корисним для Ваших подальших стосунків буде той чи інший крок. До прикладу, не завжди на першому побаченні дівчата дозволяють собі перший поцілунок, знаєте, це як з американських фільмів: «…на першому побаченні не цілуюся». В більшості випадків це справді так, хоча, як я вже зазначала вище, я не висловлюю думку всіх дівчат, адже серед них, на жаль, є й такі, які на першому побаченні дозволяють собі значно більше. Тим не менше я хотіла б дати всім дівчатам одну пораду, яка спрацьовує на всі 100%: «Ніколи не робіть на першому побаченні нічого такого, чого не зможете перевершити на другому!»

Наталія м. Дрогобич, 20 років

Перше побачення завжди є особливим. І в кожного ця особливість є різною: в когось перше побачення – це перша дружня розмова, в іншого – це перший поцілунок, перші зізнання в почуттях. Побачення – це зустріч двох небайдужих сердець, не обов’язково ще закоханих; це, передусім, нагода пізнати твою пасію у розмові, крізь призму якої можна дати оцінку його/її поведінці, культурі та вихованні. Але американізація нашого суспільства та негативний вплив ТБ та Інтернету породжують зовсім інше – протилежне бачення першого побачення, коли на перше місце ставляться не душевні цінності пізнання в розмові, а інтимна близькість двох людей, тобто перший секс. Як наслідок – раннє дорослішання дітей, можлива психологічна травма або ж небажана вагітність, яка породжує раннє материнство або ж переривання вагітності та безпліддя. Тому не все повинно бути вперше на першому побаченні. Нехай краще залишиться щось таємним, непізнаним, нерозгаданим, ніж розгаданим без щасливого кінця…

Оксана, 21 рік

Я вважаю, що так не повинно бути. Є рамки, які переступати не можна. Люди на першому побаченні мало знають одне одного. Вони мають ближче пізнавати партнера за допомогою розмови. Інтернет, телебачення та все інше здiйснює великий вплив на молодь. Є позитивні речі, наприклад, молоді люди стають комунікабельнішими, розкутішими. Але не треба зловживати цим, переходити межі дозволеного, деформовано трактувати поняття «розкутість».

Марія, 19 років

На мою думку, на першому побаченні найперше треба дізнатися якомога більше про партнера, а потім вже приступати до «всього»! Ми живемо у 21 столітті, тому, в першу чергу, потрібно знати чи здорова ця людина з якою проходить побачення.

Марина, 20 років

Не знаю, вважаю що це діло приватне, хто як собі уявляє перше побачення!
На мою думку кіно, інтернет чи журнали мають невеликий вплив на стиль поведінки молоді у стосунках. дивляться, читають і може в дечому наслідують, бо вважають, що так нормально! Fле звісно в кожної дівчини чи хлопця свої уявлення про стосунки. І знаходять ту людину, якій такий стиль також підходить.

Марія, 27 років

Абсолютно ні! На першому побаченні, як правило, мудрі люди лише знайомляться. Я не розумію, як далі вже може бути цікаво, коли все всі вже спробували. Хто вперше, а хто ні.

Відповіді нас вразили і засвідчили, що наша молодь ще морально стійка попри впливи Інтернету, телебачення, реклами та фільмів. І на щастя зберегли мораль поведінки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Кримінал
Тіла заробітчан із Тернопільщини наразі готують до відправки в Україну, кажуть в консульстві. Нагадаємо, тіла двох чоловіків віком 28 та 46 років знайшли у Польщі в ангарі для зберігання фруктів та овочів, наповненому азотом, без доступу кисню у неділю, 10 листопада. Заробітчани родом з Тернопільщини. Журналіст 20 хвилин з’ясував, коли тіла загиблих доставлять на батьківщину та чим може допомогти консульство у таких випадках. Як повідомляла керівник консул...
Суспільство
Повідомляємо, що у зв’язку із ремонтними роботами, буде тимчасово припинено електропостачання в окремих житлових будинках Тернополя. А саме: 14.11.2019р. з 09:00 год. до 13:00 год. за адресами: вул. Глінки, 18 - 49.
Пригоди
8-річний тернополянин Лев Ткачук виграв міжнародний конкурс з розробки комп'ютерних ігор. Пише Нова... «А тобі часто доводиться чути слово «геній» на свою адресу?» — запитую свого співрозмовника. «Так», — спокійно відповідає він, і це не похвальба чи кокетство, а констатація факту. У п’ять років він уже самостійно програмував, у сім самотужки створив комп’ютерну гру «Magic Gems» і виграв з нею на міжнародному конкурсі з розробки комп’ютерних ігор — «World...
Спорт
Фінал кубка України в Тернополі під загрозою зриву й може бути перенесений в інше місто. Чому найочікуваніший матч у нашому місті може не відбутися? Про це пише Погляд. Як повідомляє сайт Dynamo Kyiv, комісія Української асоціації футболу вивчила стан Тернопільського міського стадіону щодо можливого проведення на ньому фіналу Кубка України. Представники комісії виділили кілька недоліків, над якими потрібно працювати організаторам. Серед іншого – відсутніст...
Суспільство
Парафіяни села Переходи, що на Чортківщині, вже майже 20 років моляться в цистерні, яку з продовольчого магазину переробили на церкву. Своїми силами навколо незвичного храму віряни облаштували територію і навіть привезли з Польщі унікальну дзвіницю.  Ззовні це звичайна стара металева бочка, та всередині замість іржавих стін - ікони та скульптури святих. Раніше парафіяни села Переходи пішки йшли 10 кілометрів, аж до Чорткова, щоб молитися. Та у 2000 році на...
Спорт
З 30 жовтня по 03 листопада 2019 року у італійському місті Маріна-ді-Каррара відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу за версією ВТКА. Як повідомляє Тернопільська обласна організація ФСТ "Динамо-Україна", чемпіонський титул та золоту нагороду у ваговій категорії +91 кг. у найважчому розділі фул-контакт виборов тернопільський правоохоронець, начальник Управління КОРД ГУНП в Тернопільській області Дмитро Болтян. Саме він у фінальному поєдинку здолав італійськ...
Пригоди
«Моя сім’я поповнилася ще одним сином Сергієм, а у світі стало на одну дитину-сироту менше. Щиро дякую Богові! . Я щасливий, бо маю другого сина, а Віктор щасливий, бо має брата!» — розмістив днями зворушливий пост у Фейсбуці відомий священник і громадський діяч із Лановеччини отець Олексій Філюк. Посипались тисячі привітань від читачів, теплих слів! Наприкінці 2017-го священник усиновив Вітю, який зростав у Бережанському інтернаті, а минулого тижня прийня...
Суспільство
Тернополянин написав петицію про пенсійну надбавку. Її зареєстрував на сайті представництва Президента. Показує Т1. Сергій Цитриков просить зобов'язати Пенсійний Фонд України, щоб той дотримувався постанови Кабінету Міністрів України “Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян”. Також хоче зобов'язати Кабінет Міністрів України щоб вони проіндексували суму надбавки до пенсії, яка з 2008р. непроіндексовувалась.  Зі слів автора петиції, сума, яку о...
Кримінал
Прикра пригода трапилася з мешканкою Тернополя . У жінки в торговому центрі поцупили телефон.   Про крадіжку телефону поліцейським повідомила сама потерпіла. Розповіла, що невідомий зловмисник зумів викрасти мобілку з сумки. Клієнтка вибирала нове вбрання. Аби краще роздивитися товар, жінка виходила з примірочної кабіни в до дзеркала в залі крамниці, а сумку з телефоном залишала в кабінці. Саме цим і скористався злодій. Зловмисник непомітно витяг мобілку і...