• Головна
  • Тернополянка купила у магазині шоколадні цукерки із хробачками (ФОТО)
19:36, 12 травня 2017 р.

Тернополянка купила у магазині шоколадні цукерки із хробачками (ФОТО)

Тернополянка купила шоколадні цукерки в одному з магазинів обласного центру. Магазин розташований у мікрорайоні «Кутківці» по вулиці Золотогірська, 8. 

Про цікаву знахідку повідомляє читач сайту 0352.ua.

Жінка, прийшовши додому, розгорнула обкладинку цукерків відомого бренду та побачила підозрілі дири. Розламавши цукерку, вона побачила хробака. Сфотографувавши цукерку, покупець відразу викинула його в смітник.

Запитання: скільки часу ці цукерки мали стояти, щоб так завелися у них хробачки?! Такі факти зустрічаються у таких наступних випадках:

-    кондитерські вироби часто зберігають разом з крупами, а в крупах може з’явитися міль, яка «мігрує» в негерметично запаковані цукерки. Завдяки сприятливим умовам міль розмножується й, таким чином, у вашому десерті можуть з’явитися хробачки; 

- легке заробляння грошей власниками магазинів. Придбати чуть не за безцінь товар та продати людям, які довіряють продавцям. Цікаво, а власники, бо це вони, а не продавці таке пропонують, які б мали відчуття, якби купили своїм близьким і рідним такі сюрпризи.

Зазначимо, що через вищезгаданий магазин вже були неодноразові скарги на продавців за неадекватне ставлення до покупця. 

Тернополянка купила у магазині шоколадні цукерки із хробачками (ФОТО), фото-1
Тернополянка купила у магазині шоколадні цукерки із хробачками (ФОТО), фото-2
Тернополянка купила у магазині шоколадні цукерки із хробачками (ФОТО), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #магазин #цукерки #хробаки
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа більше не оформлять закордонний паспорт і не випустять за кордон": нові правила та відмови
"З 1 серпня ці категорії чоловіків втратять бронювання, ТЦК призвуть їх на фронт": нові правила оформлення відстрочки
"Тариф на світло зросте на 25%, подорожчання товарів через електрику почнеться з 1 серпня": людям назвали нові ціни
До кінця року треба пройти перевірку, інакше виплати припинять: що чекає українських пенсіонерів
Оголошення