• Головна
  • АТОвці продовжують отримувати землю на Тернопільщині
18:04, 15 травня 2017 р.

АТОвці продовжують отримувати землю на Тернопільщині

Спільними зусиллями в Тернопільській області прозоро та чесно продовжують забезпечувати право військовослужбовців на отримання землі. Зокрема видача необхідних документів, встановлення та закріплення меж ділянок продовжується і на території, що колись була у користуванні ТНЕУ - у напрямку автодороги Львів-Тернопіль.

Днями в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Віктор Мартинюк вручив більш як двадцятьом учасникам АТО та сім’ям загиблих військовослужбовців накази про затвердження землевпорядної документації на земельні ділянки, які передано у приватну власність.

Працівники ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» відповідно, як того вимагає процедура, здійснили встановлення та закріплення меж зазначених ділянок (знаходяться за межами м. Тернополя, у напрямку автодороги Львів-Тернопіль – ред.)

Як підкреслив Віктор Мартинюк, на Тернопільщині робота щодо першочергового забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій продовжується.

Нагадаємо, що згідно з пунктом 4 статті 116 Земельного кодексу України передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам у межах норм, визначених законодавством, проводиться один раз по кожному виду цільового призначення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #земля #АТОвці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...