• Головна
  • Суд не прийняв аргументи колишнього керівника Тернопільської федерації футболу
14:01, 20 травня 2017 р.

Суд не прийняв аргументи колишнього керівника Тернопільської федерації футболу

Тернопільська федерація футболу була виключена з ФФУ в квітні 2017 року. Їй заборонили проводити офіційні турніри.

Справа, ініційована Володимиром Мариновським, екс-главою Тернопільської федерації футболу, не підпадає під юрисдикцію українського суду. Такий вердикт виніс Печерський районний суд Києва.

Тернопільська федерація футболу була виключена з ФФУ в квітні 2017 року. Їй заборонили проводити офіційні турніри. Разом з тим, до складу ФФУ ввійшла інша, новостворена федерація області. Попередній глава структури, Володимир Мариновський, не погодився з таким рішенням, і оголосив про намір подати в суд. Свій позов Мариновський супроводив коментарем про політичний характер справи, незважаючи на те, що під час Конгресу ФФУ була дана вичерпна мотивація рішенням про виключення. На саме засідання суду Мариновського не пустили.

У ФФУ заявили: “ «Мариновському варто відкликати позов, інакше - дискваліфікація». Це не зупинило функціонера, і він оскаржив рішення керівництва Будинку Футболу в Печерському районному суді. Суд же вирішив, що це питання - компетенція органів футбольного правосуддя. Тобто, питання по виключенню обласної федерації ФФУ не підпадає під пряму юрисдикцію районного суду.

Остаточне рішення може прийняти Спортивний арбітражний суд в Лозанні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ФФУ #суд #Мариновський

Коментарі

Оголошення
live comments feed...