• Головна
  • Що робити якщо лікування від наркоманії не допомогло?
Реклама
14:24, 15 травня 2017 р.

Що робити якщо лікування від наркоманії не допомогло?

Реклама

Якщо з'ясувалося, що ваш рідний або близька людина є наркоманом, то, природно, необхідно вжити відповідних заходів і провести необхідне лікування. Однак, що робити, якщо лікування від наркоманії не допомогло? Причини цього можуть бути абсолютно різного характеру.

Чому лікування від наркоманії може бути неефективним

Для того, щоб з'ясувати причину, по якій наркоман продовжує свою згубну пристрасть навіть після надання необхідної допомоги, необхідно зрозуміти, що таке лікування наркоманії в загальному. Існує кілька основних складових, які спрямовані на позбавлення людини від наркотичної залежності:
1. Допомога і підтримка з боку сім'ї і близьких.
2. Самостійне усвідомлення проблеми.
3. Робота з психологами.
4. Проходження спеціальної терапії.
5. Медикаментозне лікування та підтримка організму.
6. Якісна реабілітація, групові заняття.
7. Відвідування спеціальних зборів і зустрічей людей, які вилікувалися від наркотичної залежності.

Це короткий план, як повинно проходити лікування наркоманії. Якщо після надання подібних послуг, людина продовжує вживання наркотичних засобів, це може означати тільки одне: один або декілька з перерахованих вище етапів не були виконані правильно і професійно. Лікування залежного - це комплекс психологічної, фізичної та медичної підтримки, проведення спеціальних процедур, розмови з психологом і ще багато необхідних дій.

На сайті спеціалізованого медичного центру netnarkotik.com.ua ви дізнаєтеся, де отримати допомогу в лікування наркоманії від висококваліфікованих дипломованих фахівців. Наші фахівці проведуть необхідні процедури і з'ясують причину зриву, щоб ліквідувати її і продовжити шлях до одужання. Сучасні ефективні практики допоможуть очистити організм, впоратися з психологічною залежністю і продовжити тверезу повноцінне життя.

Ви можете дзвонити за вказаними контактними телефонами або зв'язатися з представниками організації з допомогою онлайн листування і задати питання, що виникають або отримати безкоштовну консультацію. Центр допомоги наркозалежних завжди виробляє індивідуальні програми і терапію для кожного окремого випадку, адже основною метою медичного колективу є здоровий і вільний від згубної причини пацієнт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...