• Головна
  • Нова купюра 1000 грн має невдовзі з’явитися у Тернополі
11:28, 30 травня 2017 р.

Нова купюра 1000 грн має невдовзі з’явитися у Тернополі

Невдовзі в Україні буде презентовано купюру номіналом 1000 гривень. Саму банкноту вже віддрукували.

Про це УНН повідомило джерело у Нацбанку.

Стало відомо, що банкнотна фабрика вже виготовила купюру, яку планують презентувати невдовзі, ймовірно, приурочивши до якогось свята.

Співрозмовник агентства уточнив, що було кілька варіантів оформлення банкноти. Йому не відомо, який саме варіант був затверджений, однак, ймовірно, на купюрі зображений академік Володимир Вернадський.

Журналісти направили офіційний запит до Національного банку України з проханням прояснити інформацію щодо появи нової банкноти.

Нагадаємо, ще 2016 року з’явилася інформація про можливість введення купюри номіналом тисяча гривень. Тоді представники Нацбанку підтвердили, що такі плани є, однак строки введення банкноти не називалися. Крім того, представники НБУ спростували інформацію про те, що на купюрі буде зображений письменник Пантелеймон Куліш. Однак, так і не повідомили, чий портрет прикрасить банкноту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Нацбанк #купюра
ТОП новини
"Без цього документа більше не оформлять закордонний паспорт і не випустять за кордон": нові правила та відмови
"З 1 серпня ці категорії чоловіків втратять бронювання, ТЦК призвуть їх на фронт": нові правила оформлення відстрочки
"Тариф на світло зросте на 25%, подорожчання товарів через електрику почнеться з 1 серпня": людям назвали нові ціни
"Землю доведеться переоформити": українцям дадуть лише короткий термін після ухвалення нового закону
Оголошення