• Головна
  • Жителі села під Тернополем скаржаться на регулярне забруднення території (фото)
19:05, 19 червня 2017 р.

Жителі села під Тернополем скаржаться на регулярне забруднення території (фото)

Жителі села під Тернополем скаржаться на регулярне забруднення території (фото)

Внаслідок занедбаного та катастрофічного стану водоочисних споруд поблизу Тернополя, в навколишнє середовище потрапляють десятки кубометрів шкідливих речовин.

Так, протягом кількох останніх років жителі села Петриків скаржаться на неприємний запах, що поширюється від ріки Серет. Як виявилось, стічні води, оминаючи два останні етапи очистки, потрапляють в русло крізь отвори в контурі відстійника #1, спричиняючи забруднення довколишньої території, пише "В курсі".

“Ріка в цьому місці завжди “цвіте”, інколи гине риба. Навесні нечистоти розмивають краї відстійника та виносять намул в річку.” – свідчить Іван, житель села Петриків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #стічні_води #довкілля

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...