• Головна
  • На Тернопільщині срібній призерці Чемпіонату Європи подарували будинок
17:03, 19 червня 2017 р.

На Тернопільщині срібній призерці Чемпіонату Європи подарували будинок

На Тернопільщині срібній призерці Чемпіонату Європи подарували будинок

Для срібної призерки чемпіонату Європи 2017 року з важкої атлетики Марії Хлян за спортивні досягнення у Скалаті виділили будинок. За останній час в області подібних заохочень не було.

Про це в Фейсбуці повідомив начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур.

"Просто чудова новина зі Скалата. У п'ятницю на сесії міської ради було прийнято рішення про виділення будинку для срібної призерки чемпіонату Європи 2017 року з важкої атлетики Марії Хлян. Одностайне рішення депутатського корпусу, особиста позиція міського голови Петра Савончака та голови ОДА Степана Барни, підтримка з боку керівника обласної федерації важкої атлетики Богдана Олійника, а також офіційні листи та неодноразові робочі зустрічі, організовані управлінням фізичної культури та спорту ОДА,дали такий результат.

Дякую причетним! На сьогодні крім виділення у кількох випадках нашим провідним спортсменам області земельних ділянок для забудови, виділення будинку є першим та поки єдиним. Але впевнений - далі буде!", – написав Мацикур.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МаріяХлян #будинок #Скалат

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Оголошення
live comments feed...