• Головна
  • Мініфутбол 5х5 - V9KY об'єднав усіх любителів
Реклама
12:41, 29 травня 2017 р.

Мініфутбол 5х5 - V9KY об'єднав усіх любителів

Реклама

У сорокових роках минулого століття в Бразилії була зареєстрована нова гра - міні-футбол. Зараз гра відома майже повсюдно і має безліч шанувальників у всьому світі. З появою міні-футболу спортсмени з талі із задоволенням тренуватися в спортивних залах взимку, з метою підтримати хорошу форму. Правила гри вимагають наявності прямокутного майданчика, покритої безпечним покриттям, які страхують футболістів від травм під час падіння, і м'ячі, розмір якого менше звичайного футбольного. У грі беруть участь дві команди по п'ять чоловік.

В Україні для любителів цієї гри щорічно проводиться чемпіонат V9KY. За два роки кількість команд, учасників турніру, збільшилася з 11 до 108, що говорить про величезну популярності міні-футболу. У 2017 році заявки були прийняті вже від 163 команд. У турнірі можуть брати участь всі бажаючі, незалежно від віку і спортивної майстерності. Захід супроводжується групою професіоналів, до складу якої входять: коментатор, професійний журналіст, лікар, відеооператор, технічний адміністратор. Чемпіонат V9KY вже завоював статус Всеукраїнського, так як в ньому беруть участь команди з різних регіонів.

Як починала свою спортивну кар'єру команда Авто.Про

Для командиhttps://internetcars.ru участь в турнірі було продиктоване величезною любов'ю до футболу. Чемпіонат V9KY привернув до себе увагу масштабом і відмінною організацією, що стало додатковим стимулом для участі. Правила турніру припускають, що участь в ньому можуть брати команди з усіх регіонів. Найсильніші визначаються в великих містах, щоб потім вибрати учасників фіналу.

Для всіх любителів спорту V9KY - це можливість отримати задоволення від гри, зарядитися позитивними емоціями і знайти нових знайомих. Для Авто.Про важливим фактором є і інформаційне висвітлення заходу. Команда бачить себе тюнинговим автомобілем, зібраним з вітчизняних запчастин. Автомобіль був зібраний недавно і сьогодні готовий здійснювати подорожі. Першим пунктом став Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед команд-аматорів.

Як пройшов відбір в суперлігу

Відбір в суперлігу відбувся досить швидко. В результаті трьох ігор було отримано три перемоги, що дозволило команді провести гри з найсильнішими командами Одеси. Наявність першого місця дозволило вийти в головну частину турніру. Ще до цього за командою міцно закріпилося прізвисько «Автомобілісти». Два тури суперліги дозволили команді вийти на п'яте місце з наступними результатами:

  •  1 перемога і 1 поразка в грі з найсильнішою командою суперліги;
  •  13 голів було забито, пропущено 9 м'ячів.

Сьогодні команда вірить в свої нові перемоги і буде готуватися до них. А також дякує всім своїм уболівальникам, які підтримують її протягом чемпіонату. Професійне освітлення турніру дозволить зберегти спогади і емоції під час змагань і забезпечить можливість команді майданчики увійти в історію міні-футболу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...