• Головна
  • Що робити боржникам на Тернопільщині, щоб і надалі отримувати субсидію (Відео)
12:31, 4 липня 2017 р.

Що робити боржникам на Тернопільщині, щоб і надалі отримувати субсидію (Відео)

Що робити боржникам на Тернопільщині, щоб і надалі отримувати субсидію (Відео)

Директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський роз’яснив нюанси, пов’язані з отриманням субсидій на літній період 2017 року.

Зокрема, зауважив, що відповідно до чинного законодавства наявність боргу за комунальні послуги за два місяці все ж дозволяє громадянам отримати право на субсидію, але лише у випадку погашення цього боргу.

«Людина має час, а саме два місяці, протягом яких може розрахуватися за послугу, пред’явити відповідний документ управлінню соціального захисту населення й вже тоді отримати перепризначену субсидію з 1 травня 2017 року. Якщо ж вона пропустить визначений термін для сплати, то їй призначатимуть субсидію з місяця звернення. Наразі на Тернопільщині домогосподарств із заборгованістю є близько 8 тисяч. Хочу зауважити, що борг може утворитися у таких випадках: якщо він був перед опалювальним періодом, а тому переходить з місяця в місяць; якщо людина не сплачувала обов’язкову плату, тобто була призначена субсидія, свою частину держава виконувала, а людина свою – ні; якщо людина не платила за понаднорму, бо субсидія призначається в межах соціальної норми, при перевищенні якої потрібно платити свої кошти. У випадку, якщо у квитанції про оплату за червень не вказано розмір субсидії, то, щоб пришвидшити процес, слід звернутися до своєї обслуговуючої організації та до управління соцзахисту для перевірки, чи немає боргу», – зауважив Вадим Боярський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидії #ВадимБоярський

Коментарі

Оголошення
live comments feed...