• Головна
  • Фірма, яка спричинила сніговий колапс в Тернополі, тепер пробує через суд "вибити" з міста майже 2 млн грн
08:29, 7 липня 2017 р.

Фірма, яка спричинила сніговий колапс в Тернополі, тепер пробує через суд "вибити" з міста майже 2 млн грн

Фірма, яка спричинила сніговий колапс в Тернополі, тепер пробує через суд "вибити" з міста майже 2 млн грн

ТОВ “Теркомуналсервіс”, яке має Луцьке коріння і яке кілька останніх років займалося санітарним прибиранням Тернополя, через суд хоче отримати від Тернополя майже два мільйони гривень.

Ця фірма в листопаді 2016 року завдяки своїй так званій роботі, а по-великому рахунку – її відсутності, призвела до колапсу в Тернополі, який потонув у снігу. Тоді її викинули з тернопільського ринку, а керівництво міста грозилося піддати її штрафним санкціям. Однак, очевидно, все це було грою на публіку, пише Репортер.

22 червня Господарський суд Волинської області прийняв ухвалу про розгляд справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Теркомуналсервіс” до Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради. Йдеться про стягнення з Тернополя 1,89 млн. грн.

Нагадаємо, що цю фірму з Луцька притягнув до Тернополя діючий заступник міського голови Владислав Стемковський, котрий також приїхав до Файного міста з Луцька, щоб опікуватися тернопільською господаркою. Вже при його керівництві було доведено до банкрутства комунальне підприємство Тернопільської міської ради МШЕД, яке десятиліттями займалося прибиранням міста, мало свою техніку, територію та персонал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #ТОВ“Теркомуналсервіс”
Оголошення
live comments feed...