• Головна
  • Як, насправді, просто здійснити ремонт у квартирі
Реклама
10:10, 30 травня 2017 р.

Як, насправді, просто здійснити ремонт у квартирі

Реклама
Як, насправді, просто здійснити ремонт у квартирі

Коли настав час оновити зовнішній вигляд свого житла, я очікувала декілька місяців мук, переживань і суперечок з ремонтною фірмою. Але, на щастя, мені пощастило – вчасна порада зберегла не лише мої нерви, але і гроші.

Як мені допомогли

У мене прорвало трубу, яка затопила коридор і кухню. Тепер ремонт в моїй квартирі був просто необхідний. Гроші на цей захід у мене були, але я все одно була абсолютно не готова до такого різкого повороту подій. Абияк самостійно усунувши наслідки невеликого потопу, я сіла за ноутбук і почала шукати відповідну компанію.

Одним з перших мені попався сайт remontik.lviv.ua. Поки я читала, що написано на головній сторінці, мені подзвонила мама. Я поскаржилася їй на свої неприємності і вона, як не дивно, порадила мені саме цю фірму! Я вирішила, що це знак і не шукала більше інших варіантів.

Подзвонивши менеджерові, я поставила усі питання, що цікавлять мене, і, врешті-решт, залишила свою заявку. Ми домовилися про дату, коли до мене повинен приїхати фахівець від їх фірми і скласти список необхідних робіт. По приїзду фахівець:

  • оглянув приміщення;

  • запитав, чого б хотіла я;

  • запропонував декілька варіантів з урахуванням моїх побажань;

  • повідомив зразкову вартість.

Ось власне уся моя участь в ремонті. Я була присутньою при складанні кошторису, але єдине, що зрозуміла – сума до оплати виявилася для мене більш ніж прийнятною.

Ремонт і його підсумки

Під час ремонту чоловік, що керував процесом регулярно дзвонив мені і звітував, що вони зробили і як загалом у них там справи. Я приїжджала дивитися на все зі своїм хлопцем, який розуміє в цьому більше ніж я, і ось він був дуже задоволений усім, тобто робочі були молодцями. Оплата робилася тільки після закінчення певного виду робіт і після того, як я перевірю, як вони усе зробили.

В результаті, усі роботи були виконані навіть трохи раніше за термін і саме так, як я хотіла! Це, поза сумнівом, мене порадувало, якщо враховувати те, що я нічого не робила – тільки перевіряла, чи все відповідає моїм побажанням.

Я, як і більшість людей, завжди вважала ремонт найстрашнішою подією, яка тільки може статися в житті. Але, коли прийшла пора займатися цією справою, компанія «Ремонтік» переконала мене в зворотному – чому я дуже рада! Можу сказати з особистого досвіду, що ці хлопці відповідально відносяться до своєї роботи і усі зроблять на вищому рівні, тому якщо вас цікавить ремонт квартир Львів, то вам саме сюди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...