• Головна
  • Фізичні навантаження і геморой
Новини компаній
15:41, 12 липня 2017 р.

Фізичні навантаження і геморой

Новини компаній

Дві з половиною тисячі років тому видатний античний лікар Гіппократ, який увійшов в історію в якості «батька медицини», дав назву одній хворобі. Він використав для неї два слова: «кров» і «текти». На жаль, ця хвороба до наших днів не полишає спроб дошкуляти людям і добре відома саме під гіппократівською назвою – геморой.

До речі, кровотеча зовсім не є винятковим показником наявності цієї хвороби. Неприродньо часті закрепи, запалення у прямій кишці і навіть стреси можуть стати факторами, які сприяють розвитку геморою.

  Як відомо, основною фізіологічною причиною його виникнення є втрата еластичності стінками судин малого тазу. Відтак лікарі-проктологи категорично не радять своїм пацієнтам будь-які дії, що можуть призвести до затримки кровотоку і сприятимуть підвищенню тиску у цих судинах. Ви посиділи на холодній поверхні, прохололи і відчули значний дискомфорт, або прийняли гарячу ванну і отримали дуже схожу за наслідками проблему – все це ознаки, що відкладати візит до спеціаліста не варто. Краще розпочати лікування на ранній стадії і не дізнаватись на власному досвіді, що таких стадій при лікуванні, наприклад, хронічного геморою нараховують аж чотири. Не кажучи про те, що геморой буває і в гострій фазі.

Ми хотіли б загострити увагу наших читачів на ще одному, вкрай важливому аспекті проблеми. Літо, як відомо, це пора року, в яку дуже багато роботи в полях, у ремонтних майстернях, на дачних ділянках, роботи, поєднаної із значними фізичними навантаженнями. Проктологи «Оксфорд Медікал Тернопіль» вивели невеселу статистику: наприкінці літа значно збільшується кількість хворих із загостренням геморою. В чому причина такого явища? Виявляється, все пояснюється досить просто – людина відчуває певний дискомфорт впродовж якогось часу, але до лікаря не звертається, сподіваючись, що «і так пройде». А воно ж не проходить! Більше того, отримавши значні весняно – сезонні навантаження, попрацювавши фізично, потенційні пацієнти перетворюються в цілком реальних.

Висновок: розвитку хвороби краще запобігти заздалегідь. Тобто, якщо ви маєте певні проблеми медичного характеру саме в тій сфері, якій присвячена ця стаття, не варто очікувати, що вони минуться самі собою. Краще не випробовувати даремно свій організм на міцність і пролікуватись до того, як хвороба заявить про себе у повний голос.

Отже, основними симптомами геморою є: відчуття дискомфорту в області заднього проходу, свербіж, больові відчуття при дефекації, випадання гемороїдальних вузлів, виділення крові тощо. Такі симптоми є вагомою причиною, аби звернутись за допомогою до лікаря. Телефонуйте до «Оксфорд Медікал Тернопіль» (068) 752 52 52 і вам обовязково допоможуть.

Не пропустіть! «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ТЕРНОПІЛЬ» ПРОВОДИТЬ ДНІ ЗДОРОВ’Я» ПРОТЯГОМ НАСТУПНИХ ДВОХ ТИЖНІВ І ПРОПОНУЄ ПРОЙТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ У ЛІКАРЯ ПРОКТОЛОГА ВСЬОГО ЗА 250 125 ГРН.

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ ТА ЗАПИСУЙТЕСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ ЗА ТЕЛ:     (068) 7 52 52 52

https://ternopil.oxford-med.com.ua/viddilennya/proktologiya/likuvannya-hemoroyu/

Фізичні навантаження і геморой, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#геморой #оксфордмедікал
Оголошення
live comments feed...