• Головна
  • На Тернопільщині правоохоронці затримали водія, який перевозив деревину без належних документів
15:03, 13 липня 2017 р.

На Тернопільщині правоохоронці затримали водія, який перевозив деревину без належних документів

На Тернопільщині правоохоронці затримали водія, який перевозив деревину без належних документів

Статтю 246 Кримінального кодексу - незаконна порубка лісу поліцейські Кременеччини інкримінують 42-річному жителю села Млинівці. Чоловік без належних документів перевозив деревину породи граб.

Вантажний автомобіль  марки «МАН» правоохоронці зупинили неподалік Кременця. Водій автомобіля зізнався – перевозить деревину, але документів, які б підтверджували походження вантажу, немає.  

Автомобіль разом зі зрубаними деревами передано на зберігання в Кременецький лісгосп. Триває досудове розслідування.

Санкція статті, за якою розпочато кримінальне провадження, передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #деревина

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...