• Головна
  • Професіонали DD clinic гарантують бездоганну посмішку
Реклама
11:44, 14 червня 2017 р.

Професіонали DD clinic гарантують бездоганну посмішку

Реклама

Одна з кращих стоматологічних клінік надає кожному клієнту величезний спектр послуг в стоматології: від лікування зубів до повної імплантації порожнини рота. Таким чином стоматологія на Осокорках є лідером серед стоматологічних клінік в Києві.

Найкращі фахівці в DD clinic

Не дарма DD clinic вважається однією з кращих в Києві. Адже в цій стоматологічній клініці працюють найкращі професіонали своєї справи. Більшість фахівців це кандидати медичних наук в галузі стоматології, які з кожним разом все більше і більше вдосконалюють свої знання та застосовують їх на практиці. Також весь персонал DD clinic це висококваліфіковані фахівці, які підвищують свою кваліфікацію за допомогою різноманітних майстер-класів, конференцій, семінарів та тренінгів по стоматології. Гарантією отриманих знань є сертифікати, дипломи та колосальний досвід, застосовуваний на практиці.

Не дарма, лікарі та хірурги DD clinic працюють з найкращої якості матеріалами, а також інноваційним обладнанням європейської якості. Одна зі стоматологічних клінік користується власною лабораторією, яка дозволяє провести повноцінне обстеження порожнини рота, а також спроектувати все компоненти для майбутнього протезування.

На окрему увагу заслуговує поетапна стерилізація інструментів за допомогою стерилізаційного боксу. А такі матеріали як шприци, голки, ватки, серветки, рукавички та ін. Використовуються один раз, і відразу утилізуються.

Етикет DD clinic

Для того, щоб комфортно взаємодіяти персоналу стоматологічної клініки з клієнтами, були встановлені правила, дотримуватися яких досить просто. Якщо клієнт запізнюється, то необхідно заздалегідь попередити адміністраторів або свого лікаря. Якщо ж час запізнення перевищує 20 хвилин, час запису автоматично переноситися на вільне, попередньо погодивши його з клієнтів. Для підтримки комфортної обстановки в залі, розмовляти необхідно пошепки, поважаючи особистий простір кожного. Адміністрація з радістю подасть кожного клієнта воду, чай або кава, а також безкоштовний доступ до мережі Інтернет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
СБУ викрила 18-річного уродженця Тернополя, який пішов воювати в лавах терористів
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
Оголошення
live comments feed...