• Головна
  • Єдиний гол вивів «Ниву» у наступний раунд Кубка України, а ФК “Тернопіль” вилетів з цього турніру
21:05, 25 липня 2012 р.

Гол Олександра Лакусти приніс перемогу тернопільській Ниві у кубковому протистоянні із южненськими "фармацевтами".

У порівнянні з попереднім матчем у Херсоні, головний тренер Ігор Яворський був вимушений зробити дві зміни. Як і очікувалося, через травму коліна не зміг взяти участі у матчі найдосвідченіший футболіст Ниви Анатолій Маткевич. Його у старті замінив молодий Олександр Лисюк. А замість найкращого бомбардира жовто-зелених Сергія Кушки, який перед матчем затемпературив, керманич команди випустив Олександра Лакусту, - пише sports.te.ua

Южне зустріло гравців обох колективів майже 40-градусною спекою, а це, звісно, вплинуло на якість гри. Зі старту Нива спробувала більше контролювати м’яч, але зачасту точних передач на форвардів не виходило. Реал Фарм, граючи другим номером, спробував вразити ворота тернополян ударом з-за меж штрафної, але Новак без проблем м’яч зафіксував. Щось подібне вдалося Лакусті та в цьому епізоді удар на себе прийняв захисник господарів.

Реалізувати свою перевагу до перерви жовто-зеленим все таки не вдалося. Проте одразу ж після відновлення гри, рахунок на табло змінився. Найактивніший у першому тайму Олександр Лакуста забив у другому матчі поспіль. При цьому, які і у матчі проти Кристалу, футболіст головою замкнув передачу партнера (0:1).

За лічені хвилини після першого голу, оборонець Микола Лазорик мав прекрасний шанс, щоб рахунок подвоїти. Наш гравець впритул розстрілював кіпера "фармацевтів", але останній продемонстрував неймовірну реакцію і не пустив круглого у ворота. Згодом той же Лазорик повторив свою спробу забити головою та цього разу вдарив вище. У господарів нічого толкового біля воріт нашої команди не виходило — всі атаки Реал Фарму "з'їдали" оборонці жовто-зелених.

У підсумку, Нива все таки добилася першої перемоги в історії над южненським колективом. Тепер у другому раунді кубка України на підопічних Яворського чекає домашня гра з кіровоградською Зіркою.

Кубок України (перший етап). Южне, міський стадіон школи №3, 25 липня

Реал Фарм – Нива 0:1

Голи: Лакуста 47

Нива: Новак, Гребінський, Лазорик, Лівіцький, Яневич, Януш, Войтович, Лисюк (Плішка 59), Оксенюк, Рябцев (Кушка 61), Лакуста.

До речі, в матчі першого попереднього раунду Кубка України ФК “Тернопіль” у Херсоні поступився місцевому “Кристалу” – 1:3.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію