• Головна
  • На Тернопільщині чоловік загинув, ремонтуючи комбайн
09:02, 19 липня 2017 р.

На Тернопільщині чоловік загинув, ремонтуючи комбайн

На Тернопільщині чоловік загинув, ремонтуючи комбайн

17 липня близько 19 години до Заліщицького відділення поліції надійшло повідомлення від сімейного лікаря із села Синьків про те, що загинув 56-річний місцевий житель.

Як з’ясували поліцейські, того дня чоловік, який займався фермерством, ремонтував придбаний комбайн. Ремонтні роботи проводив поблизу господарства, поруч не було нікого. Дружина знайшла його мертвим із пробитою наскрізь головою. Поранення нещасний отримав, впавши на жатку комбайна.

Під час огляду загиблого слідів насильницької смерті не було виявлено. Тіло направлено в морг для проведення розтину, під час якого буде встановлено причину смерті. Адже, за попередніми припущеннями, чоловік або за щось перечепився і впав на жатку, або ж падіння було спровоковане ударом струму – під час ремонту він користувався болгаркою з пошкодженим шнуром.

Повідомлення про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною першою статті 115 КК з поміткою «нещасний випадок».

Читайте також: Чоловік, який загинув у Тернополі під колесами поїзда, вчинив самогубство

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #комбайн #смерть
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
В магазинах продають сіль, яка знищує закрутки: експерти пояснили, як не помилитися з вибором
Мороз, хуртовина і снігопад вдеруться в ці регіони України, вдарить холод і крижаний дощ: такого похолодання ніхто не чекав
Оголошення