![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
15:50, 20 липня 2017 р.
Тернополянин отримав найвищу відзнаку - “Орден Вічного Вогню в бронзі”
![Тернополянин отримав найвищу відзнаку - “Орден Вічного Вогню в бронзі” Тернополянин отримав найвищу відзнаку - “Орден Вічного Вогню в бронзі”](/dist-assets/images/cap.jpg)
Днями під час закриття окружного пластового табору тернопільському пластуну Назару Зелінці було урочисто вручено найвище пластове відзначення для старших пластунів - “Орден Вічного Вогню в бронзі”. Про це повідомив голова Пласту на Тернопільщині Сергій Юзик. На даний час всього троє пластунів отримало даний орден, серед них і тернополянин.
Нагороду було надано за активну провідну громадську діяльність за межами Пласту, поширення та впровадження пластових принципів у громаді, створення Тернопільської молодіжної міської ради та створення і координацію «Фонду підтримки пластунів-військовиків».
"Від всіх пластунів округи щиро вітаємо Назара з відзнакою і бажаємо йому сил, впевненості, рішучості і натхнення у його громадській і пластовій діяльності, хороших друзів і однодумців і Божого благословення у всіх добрих справах! Сильно! Красно! Обережно! Бистро!" - написав Сергій Юзик у Facebook.
Раніше даним орденом було відзначено рівнянку Соломію Бобровську (волонтерку, громадську активістку, в.о. голови Одеської ОДА) та львів'янку Ірину Вовк (журналістку 24-го каналу та волонтерку).
Нагадаємо Назар Зелінка є депутатом Тернопільської міської ради від "Об'єднання "Самопоміч", ініціатором впровадження Громадського бюджету в місті та багатьох інших ініціатив щодо відкритості та прозорості влади в місті.
![Тернополянин отримав найвищу відзнаку - “Орден Вічного Вог..., фото-1 Тернополянин отримав найвищу відзнаку - “Орден Вічного Вогню в бронзі”, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...