• Головна
  • У Тернополі забудову біля “Братіслави” так і не демонтували
16:00, 26 липня 2012 р.

У Тернополі забудову біля “Братіслави” так і не демонтували

Паркан біля "Братіслави" не знесли. Не було о десятій ранку біля закладу ані бульдозерів, ані міліції, ані власників ділянки. Лише згодом прийшли кілька людей, які підтвердили що вони є судовими виконавцями, однак від будь яких коментарів відмовилися.

- Спочатку судовиконавці казали, що згідно рішення суду незаконно збудований на моїй ділянці мур знесуть 26 липня о десяті ранку, - розповідає власник ділянки Руслан Ліштаба. - Однак у переддень подзвонили і сказали, що зносити нічого не будуть, бо адвокат забудовників надав їм документ, згідно якого наче вступило в силу рішення суду, який визнав те будівництво законним. 

Чоловік каже, що послухавши судовиконавців відповідно не прийшов на ділянку вранці. Він здивований, чому судовиконавці приходили туди, заповнювали якісь документи без його участі, пише "20 хвилин".

-Я уже подав скарги на судовиконавчу службу, - каже пан Ліштаба. - У адміністрацію Президента, у генпрокуратуру. Навіть не знаю як справа піде далі...

Нагадаємо, з рішеннями судів на руках та в присутності судовиконавців тернополяни намагаються демонтувати парковку, муровану огорожу та альтанки біля ресторану. Їх, як стверджують люди, всупереч закону на міській землі облаштував власник "Братіслави", депутат міської ради від "Свободи" та голова комісії з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі Михайло Гладкий. Другої спроби демонтажу уже й не було.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Пенсіонери на вулицях опиняться в руках ТЦК, остаточне рішення щодо призову літніх чоловіків": мобілізація, повістки і ЗСУ
Подвійна трагедія: на Тернопільщині в один день померло подружжя, яке прожило разом 34 роки
Посилена мобілізація з 1 січня накриє цілі натовпи, ТЦК чекатиме з рейдами масово у цих 6-х місцях: нові правила, повістки
"Хотів продати крадене, приховавши нестачу": на Тернопільщині викрили водія, який розбавив азотні добрива водою
Оголошення