• Головна
  • Тернопільським відпочивальникам радять обачніше обирати перевізника
10:55, 27 липня 2012 р.

Тернопільським відпочивальникам радять обачніше обирати перевізника

Літо пора відпусток. Щодня велика кількість приватного та пасажирського транспорту їде на та з півдня України, адже чимало наших співгромадян обирають для себе відпочинок саме у цьому регіоні країни.

Часто люди їдуть туди вночі, мовляв, у темну пору доби не спекотно та й менше завантаження дороги. Як наслідок — чи не щодоби на цьому маршруті нові жертви ДТП, повідомляє ІНТБ. 

Леонід Бруд, в. о. начальника Тернопільського УГДІАТ: «Але ніколи не прозвучало, що йшов якийсь рейсовий автобус. Це за великим виключенням аварія стається за участю, чи з вини рейсового автобуса. Всі автобуси – це так звані «нерегулярні перевезення».

Леонід Бруд каже: «Як правило «зірковий час» ДТП наступає з 3 до 6 години ранку», — і додає: «Часто люди, збираючись на відпочинок, на жаль, не надто вибагливі у виборі перевізника. Тому довіряють своє життя не підготовленим водіям, які сідають за кермо не пристосованих для відповідних перевезень транспортних засобів, як правило, це буси, переобладнанні з вантажних на пасажирські.  Крім того, купуючи квитки безпосередньо у водія, а не в касі, такі туристи часто ризикують залишитись і без страхових виплат у разі аварії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення