• Головна
  • Тернопіль покаже міським головам країни та фахівцям ЖКГ, як місто розвивається у сфері енергоефективності
22:34, 20 липня 2017 р.

Тернопіль покаже міським головам країни та фахівцям ЖКГ, як місто розвивається у сфері енергоефективності

У Тернопіль з навчальним візитом приїхали міські голови та фахівці ЖКГ різних міст країни. Кілька днів делегація матиме можливість побачити, як міська рада працює у сфері енергоефективності.

Проходить захід в рамках програми загальнонаціональних обмінних візитів дляпосадових осіб органів місцевого самоврядування «Маршрути успіхів».

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан зазначив, що Асоціація міст України показує кращі практики у сфері житлово-комунального господарства.

- Програма обмінних візитів для представників органів місцевого самоврядування була започаткована з метою надання їм можливості безпосередньо на місці вивчити досвід, поспілкуватися з фахівцями та колегами з інших міст, - зазначив Олекснадр Слобожан. - Сьогоднішній візит до Тернополя покликаний поширити передовий досвід у модернізації теплопостачання, використання альтернативних джерел енергії, термодернізації житлового фонду. Все це учасники зможуть побачити на власні очі, відвідавши об’єкти інфраструктури ЖКГ Тернополя.

Привітав гостей міський о чільник Тернополя Сергій Надал .

- Ми продовжуємо роботу з енергозбереження та термомодернізації у Тернополі, щоб зменшити споживання газу. Цей напрям діяльності є один з пріоритетних у діяльності міської ради, - зазначає міський голова. – Шість років тому, при загальному бюджеті міста у 800 млн. грн., сума за споживання енергоносіїв становила понад 1,1 млрд. грн. З того часу ми працюємо над тим, щоб максимально раціонально використовувати енергію, проводити заходи енергоефективості, - розповідає міський голова Тернополя.

Нагадаємо, що з того часу в місті було облаштовано індивідуально-теплові пункти (ІТП) у закладах освіти. Сьогодні ця практика починає реалізовуватися ще й у житлових будинках .

Зокрема, у міста є план протягом декількох наступних років встанов ити ІТП разом з приладами обліку тепла у 750 будинках .

Цього року такі ІТП з’являться у майже 250 будинках .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#енергоефективності #форум

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" таємно руйнує організм, біду розпізнають лиш за цими ознаками": лікар про останню надію хворих
"Штам "Дельта" приховано знищує легені, тільки ця дія врятує вам життя": лікар про найстрашнішу загрозу вірусу
"Земля пішла з-під ніг від слів Притули": співак з Тернополя вийшов на сцену у шоу "Україна має талант - 2021" (ВІДЕО)
"Штам "Дельта" знищує здоров'я за лічені години, медики терміново порадили перелік рятівних дій": лікар про хитрість вірусу
Оголошення
live comments feed...