• Головна
  • Працівниці паспортного у Тернополі працюють «на межі»
18:31, 25 липня 2017 р.

Працівниці паспортного у Тернополі працюють «на межі»

Працівниці паспортного у Тернополі працюють «на межі»

Заміна «живої» черги на електронну – крок у бік прогресу. Проте, це лише на перший погляд. Електронна черга у Тернопільському міському відділі Державної міграційної служби на Коновальця – страшний сон для людей, котрі звикли раціонально розпоряджатися часом.

Згідно задуму, кожен, хто приходить у паспортний стіл, більше не мусить стояти годинами під кабінетами: у терміналі він бере талон із порядковим номером та годиною, о котрій йому слід прийти в установу. Втім, на практиці усе вийшло зовсім не так.

Так, за півгодини до відкриття Тернопільського міського відділу Державної міграційної служби вже стоїть черга з кількох десятків людей. Більшість з них збираються отримати закордонний. Що ж, це й не дивно – із цими документами завжди ажіотаж. Ми спробуємо отримати ID-картку.

Двері «паспортного» відчиняються і увесь натовп людей хутко збирається біля терміналу. Той, за словами працівниці установи, тільки зранку видає талони «на закордонний», тож охочих отримати «біометрику» пропускають вперед. Термінал видає 10 перепусток у чергу.

Згодом записують тих, хто хоче отримати паспорт громадянина України. Машина пропонує 15 талонів, на котрі працівниця міграційної служби хутко записує людей, бо «можуть пропасти», пише БезТабу. А тернополяни, котрі опинилися не серед десятки перших, – в «прольоті». Як пояснюють співробітниці паспортного, система електронної черги до кінця дня видаватиме лише по 1 талону в 20-40 хвилин.

Записатися на інший день, окрім сьогодні – неможливо. Проблема – у самій системі роботи електронної черги, місця в якій розподіляються між терміналом та сайтом ДМСУ. Працівниці паспортного працюють «на межі». Цілісінький день бігають між терміналом, де проводять запис та оплату послуг, та своїм робочим місцем.

Тож якщо вам потрібно отримати ID-картку у Тернопільському «паспортному столі» – приготуйтеся прочекати 3-4 години, аби записатися в чергу. На екрані висвітлиться ваш порядковий номер та часовий інтервал, через який вас можуть покликати до кабінету. Та і тут не все так просто. Якщо на табло пише понад 60 хвилин, то по факту це години 2-3. Втім, покинути приміщення відділу вам теж не рекомендуватимуть, адже люди попереду вас можуть не прийти, черга просунутися вперед…і ви знову «в прольоті», адже у разі запізнення місце в черзі не зберігається.

Читайте також: У Тернополі черги з-під польських банків перемістились до структури, де видають біометричні паспорти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #паспортний #черга

Коментарі

Оголошення
live comments feed...